Caravelle

Martinik, Guadeloupe nebo Svatý Martin v sezóně z Prahy. Letenky od 11 488 Kč

4 komentáře
2017-06-21T11:30:22+02:00

O akci

Historicky jedny z nejnižších cen nasazuje Air France na trasách z Prahy do francouzských zámořských departementů Martinik a Guadeloupe. Po celou hlavní sezónu dostaneme letenky od 12.000 do 13.500 Kč, cesta však může mít i svá úskalí, vzhledem k časům letů v některých měsících a také nutnosti přesunu mezi letišti Charlese de Gaullea a Orly v Paříži.

Nejlevnější a nejpohodlnější letenky pořídíme na únor, kdy jsou všechny lety operovány fyzicky letadly Air France a tedy přepravu z letiště CDG na letiště Orly máte oběma směry zdarma. Voucher na jízdenku na autobus "Le Bus Direct" číslo 3 získáte na přepážkách Air France, kterých je po letišti rozeseto několik. 

Pokud je váš let do/z Prahy operován ČSA, s jízdenkou zdarma bude problém a nemusí být vystavena, v takovém případě zaplatíte za přesun na Orly 18 €, což se při ceně letenky stále bohatě vyplatí.

Během podzimu jsou vždy na nejlevnějších místech ve výpisu letenek spoje s celonočním přestupem v Paříži. Ty ocení cestovatelé, kteří před odletem do Karibiku nepohrdnou krátkou romantikou v Paříži. Platí však, že letenky bez nutnosti nocování jsou obvykle dostupné jen o pár stokorun dráž.

Na Dominiku

Vzhledem ke krátké přistávací dráze jediného mezinárodního letiště na Dominice sem nelétají žádné velké aerolinky, a tak doprava sem je obvykle velmi drahá a komplikovaná. Prakticky jediná schůdná cesta vede právě z Guadeloupe nebo Martiniku. Z obou ostrovních hlavních měst jezdí 1-2x denně expresní trajekty, zpáteční lodní lístek lze objednat online za 99 €

  • Guadeloupe / Martinik – Dominika za 99 € / 2.700 Kč rezervuj na express-des-iles-com >>
  • Jízda trvá 2 až 2,5 hodiny
  • Ušetříš až 36 % oproti obvyklé ceně 18 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevnější cesty v únoru, stále výhodně však během celé sezóny od října do března (neplatí na Vánoce/Nový rok).
  • Čeká tě přestup na letišti Přestupovat budete z letiště Paříž Charles de Gaulle na Paříž Orly.
  • Poletíš s aeroliniemi Cestu zajistí Air France, člen aliance SkyTeam.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 23 kg plus standardní příruční.
PRG/Praha
PTP/Pointe-a-Pitre
Zpáteční letenky
17 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
FDF/Fort-de-France
Zpáteční letenky
18 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
SXM/Svatý Martin
Zpáteční letenky
18 hodin letu (1 přestup)
BUD/Budapešť
FDF/Fort-de-France
Zpáteční letenky
18 hodin letu (1 přestup)
BUD/Budapešť
PTP/Pointe-a-Pitre
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Pointe-a-Pitre, letiště Fort-de-France, letiště Svatý Martin, letiště Budapešť.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-06-21T10:54:15+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jana
před 6 lety

Bohužel jsem tuto akci prosvihli. Hledáme letenky na St. Martina. Myslíte,ze mame zkusit jeste počkat na nějakou akci nebo uz koupit za full price 19tis?

Avatar uživatele
IvanP
před 6 lety

Ze S. Maartenu se dá přejet lodí na Anguillu. Jsou tam ty nejopuštěnější bělostné pláže, jaké jsem kdy viděl a naprosto křišťálová voda. Není tam teda úplně levno... CocaCola stojí pomalu víc, než rum, takže když jsme si v baru dávali Cuba libre, tak nás bába šidila. Nalila plnou sklenici rumu a do ní jen cvrdla colu, aby se neřeklo :-)

Avatar uživatele
cali
před 6 lety

Jak na Kubě před 20 lety, cuba libre na ulici bylo 0,7 rumu a 1 nebo max. 0,3 cola:-)

Avatar uživatele
Jana
před 6 lety

Wow, super akce! Air France ji dělá každý rok:-) Guadeloupe a Martinik byla skvělá dovolená! Že by zase Karibik na jaro?

Další akce