Mauritius kopec

Mauricius během zimy přímými lety z Mnichova. Letenky od 10 390 Kč

10 komentářů
2018-11-19T10:06:40+01:00

O akci

Přímé letecké spojení z Mnichova na africký ostrov Mauricius láká díky své ceně 400 € (10 390 Kč) za zpáteční letenky k návštěvě i mimo hlavní turistickou sezónu. Teploty po celý rok atakují 30 stupňů Celsia, jen v období naší zimy zde více prší. Pokud ale zvolíte severozápadní stranu ostrova, riziko deštivých dní minimalizujete, viz průvodce Mauriciem. Většina mračen se stejně stahuje k hoře a vnitrozemí, takže u pobřeží se sluníčkem nebude problém.

Letenky jsou v prodeji od ledna do března 2019 a létá se jednou týdně, tam ve středu a zpět ve čtvrtek. Na 11 hodin trvající přímý let si přibalte svačinu, nebo pár eur na víc k dokoupení jídla za letu. V ceně je taktéž pouze příruční zavazadlo, to k odbavení do 23 kg zvolíte případně v druhém kroku za 50 € / let. Při cestách za teplem si ale vystačíte jen s batohem – i dívky! Viz náš starší článek o balení na cesty do baťohu od Verči.

Na letiště v Mnichově se pak snadno dopravíte vlakem či autobusem, viz doprava na letiště Mnichov.

  • Ušetříš až 26 % oproti obvyklé ceně 14 000 Kč
  • Hledej v období Od ledna do března 2019
  • Poletíš s aeroliniemi Eurowings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je jen příruční zavazadlo do 8 kg
MUC/Mnichov
MRU/Port Louis
Zpáteční letenky
11 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Mnichov, letiště Mauritius Seewoosagur Ramgoolam.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-11-19T09:54:03+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tomas
před 4 lety

My byli před rokem s Condorem z Prahy za 12000, těch 12 hodin letu bylo hodně, ale je to malá oběť proti tomu, co Tě tam pak čeká :-) teď bychom letěli zase nějak přelom únor - březen? Ale není tam v tu dobu až moc děště? Nemá někdo zkušenost?

Avatar uživatele
Petr Šoltys
před 4 lety

Sice přes cestovku, ale cena vypadá lákavě:

https://www.travelportal.cz/zaje...aces=71835

Avatar uživatele
Jan Brusch
před 4 lety

Krasny apartman pro dva sezenete za 45e, cestovku k nicemu nepotrebujete. Plaze jsou verejne. Doporucuji oblast Le Morne. Jediné co bych si rozmyslel 11 hodinovy let se smartwings a jeste k tomu z Mnichova. My byli s AFrance a taky nic moc.

Avatar uživatele
Petr Šoltys
před 4 lety

Cena byla 15 000 za All incl. s odletem z Prahy.

Avatar uživatele
Petr
před 4 lety

Vidím běžná cena 14000. Poradíte odkud se za podobný peníz dá dostat z dojezdové vzdálenosti od Brna? Řekneme Katovice, Budapešť, Bratislava, Praha, Vídeň. Nechce se nám Trčka až do Mnichova. Díky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Nedá :) Běžná z Prahy je 18 a více, Polsko v tomto nevyjímaje.

Musel by jsi jedině až do Varšavy, což nevím o kolik bude komfortnější a hlavně se tady bude jednat vždy jen o last–minute termín http://bit.ly/2OQMpbV

Avatar uživatele
Jan Brusch
před 4 lety

My meli z Prahy s Afrance za 15500kc, pak byla akce s Emirates za 16400kč, klidne bych si priplatil. 11 hodin z Parize, neni zadnej slagr

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 4 lety

Další oběť marketingu Emirates?

Avatar uživatele
Jirka _11
před 4 lety

Přidám zkušenost. My se před třemi dny vrátili. Letenka byla za 12 400 Kč. Koupeno díky Cestujlevne - děkujeme.

Tam jsme letěli s Air France a horší let jsme nezažili. Jejich B777-300 patřil spíš do muzea. Let zpět s B787 společnosti KLM byl přesný opak, paráda. Když porovnám s cenou Emirates, volil bych KLM.

Rozhodně ale nedoporučuji Air France na trase CDG-MRU!

Avatar uživatele
Miloš
před 4 lety

Dobrý den, byly sme s přítelkyní na 14 dní v říjnu trasa PRG-CDG-MUR a zpět. Letenky za 15k také přes cestujlevne.Musím se přidat s kritikou, Air France a jejich B777-300. Let by tam byl opravdu hrozný.Už v Praze jsme nabrali hodinové zpoždění, nic méňe všechny navazujující lety AF (Peking, Joburg, Sao Paolo,Port Luis) čekali na cestující z našeho letu,takže sme se na Mauritius nakonec dostali.

Zpět jsme leťeli s Air Mauritius, nový Airbus A350-900 a to byla jiná káva. Sedačky pohodlné i v ekonomické třídě,takže se dalo i usnout.Příště bych však raději zvolil let přes Istanbul a rozvrhl cestu na kratší lety než jeden velmi krátký a druhý dlouhý.

Další akce