Benátský karneval

Na Benátský karneval 2020 přes víkendy z Prahy. Letenky od 950 Kč

0 komentářů
2019-07-17T18:37:23+02:00

O akci

Pokud patříte mezi cestovatele, kteří vyhledávají světoznámé akce a festivaly, pak by vám rozhodně neměl uniknout tradiční Benátský karneval, který má své kořeny až v 11. století. Každý únor se benátské kanály, náměstí a uličky promění v pestrobarevný dav, rej masek a různých akcí konajících se vždy přes víkendy. 

Karneval je masová akce, čemuž se také přizpůsobují ceny letenek a ubytování. Pokud chcete Benátky navštívit právě v těchto termínech, je právě teď ideální doba k plánování cesty. Společnost easyJet totiž nabízí mimořádně zlevněné letenky na dva ze tří karnevalových víkendů, přičemž je velmi nepravděpodobné, že by se ceny snížily (ani u konkurenčního Ryanairu). Stejně tak není od věci už nyní rezervovat ubytování, které se především v pevninské části Mestre dá stále sehnat za slušné ceny kolem 1.200 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Nejlevnější letenky seženete na následující termíny (ceny uvádíme při rezervaci dvou osob):

  • 14. – 17. února za 950 Kč. V tu dobu probíhají karnevalové průvody ulicemi města završené nedělním Letem Anděla na Náměstí sv. Marka, 
  • 20. – 23./24. února za 1 130 Kč. Probíhá průvod velkých dřevěných masek v pevninském Mestre završený nedělním Letem Orla a večerním zakončením karnevalu

Detailní informace a přesný rozpis akcí najdete na oficiálním webu carnevale.venezia.it. Pročtěte si také našeho praktického průvodce po Benátkách.

PRG/Praha
VCE/Benátky
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 62 % oproti obvyklé ceně 2 500 Kč
  • Hledej v období Únor 2020
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Benátky
  • Poletíš s aeroliniemi EasyJet
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně příruční zavazadlo velikosti 56 x 45 x 25 cm.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Benátky.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-07-17T17:03:38+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce