Zimní Bergamo

Na jednu noc do Bergama z Brna a Ostravy. Letenky od 335 Kč

7 komentářů
2019-01-03T20:15:54+01:00

O akci

Pokud nemáte příliš mnoho času na delší cesty, ale zároveň se můžete vymanit z povinností během pracovního týdne, udělejte si 24 hodinový výlet do nádherného městečka Bergama v srdci italského regionu Lombardie. Zpáteční letenky s odletem z Brna a návratem druhý den do Ostravy vás vyjdou na pouhých 335 Kč. Samozřejmě lze zvolit i delší pobyty od čtvrtka do neděle z Ostravy a od středy do neděle z Brna za podobné ceny okolo pěti set korun.

Na jednodenní výlet vyrazíte z Brna vždy ve středu v 8:50 s příletem do Bergama v 10:15. Následuje 24 hodin pro vás. Odlet zpět je v 12:30 s příletem do Ostravy v 14:05.

Ubytování seženete v centru okolo Hlavního nádraží za 1 000 – 1 600 Kč pro dva v závislosti na požadované kvalitě. Jízdenku z letiště včetně lanovky do Starého města a dalších linek MHD si koupíte v automatu na letišti za 5 € na 24 hodin.

  • Ušetříš až 72 % oproti obvyklé ceně 1 200 Kč
  • Hledej v období Od ledna do března 2019
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
BRQ/Brno
BGY/Bergamo
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)
BGY/Bergamo
OSR/Ostrava
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Milán Bergamo, letiště Ostrava.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-01-03T14:57:32+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Dáša
před 5 lety

Děkuju za tip, děláme si holčičí den s dcerou :-). Bergamo má kouzelnou atmosféru. Letíme jen s malým zavazadlem 40 x 25 x 20 cm, je to moje premiéra, ač létám poměrně často, ale nikdy ne takto na otočku.... a nikdy ne s Ryanairem :-). Jak dlouho před odletem musíme být na letišti ? Jdeme přímo k bezpečnostní kontrole ? Moc nám nenavazuje bus na letiště z vlakového nádraží, tak ať vím, na co se připravit. Moc díky za radu i za TIP !

Kryštof Hájek
před 5 lety

Východ k letadlu se obvykle zavírá cca 30 minut před odletem, Brno je malé letiště, takže bude bohatě stačit, když dorazíte 60-70 minut před letem pro jistotu. Osobně bych jel tím autobusem v 7:00 z hlavního nádraží, ale stihnete to i tím v 7:30. Palubní vstupenky musíte předem vytisknuté nebo v mobilní appce, takže jdete rovnou na bezpečnostní kontrolu.

Avatar uživatele
Natálie
před 5 lety

Poraďte mi prosím, jak se co nejlevněji dostat do Milána nebo Bergama začátkem června.

Kryštof Hájek
před 5 lety

Využít můžete linek Ryanairu z Brna, Bratislavy, Prahy, Katovic... Na nákup je ale ještě moc brzy, řešil bych až kolem dubna.

Avatar uživatele
Natálie
před 5 lety

Dobrý den, je ještě možnost koupit letenky Ostrava- Bergamo a zpět na začátek června?

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, zatím to vypadá, že linka po březnu končí. Letenky se prodávají pouze do 28.3.

Avatar uživatele
Michael Postulka
před 5 lety

Díky ! :)

Další akce