Roatan Honduras

Na karibský ostrov Roatán z Mnichova. Letenky od 13 438 Kč

2 komentáře
2019-08-05T13:42:00+02:00

O akci

Malý honduraský ostrov Roatán ve vodách Karibského moře je často žádanou destinací – mimo jiné i díky malé komunitě Čechů a Slováků, kteří na jižní straně ostrova budují vesnici. Na Roatán zavítají všichni, kdo mají rádi klid a lenošení na krásných a nepřeplněných plážích, ale i milovníci potápění, šnorchlování a vodních sportů.

Letenky z Evropy na Roatán bývají obecně velmi drahé a jakákoliv cena pod 15.000 Kč se dá označit za velmi výhodnou. V aktuální akci společnosti United pořídíte letenky z Mnichova za 13 438 Kč. Nejlevnější letenky koupíte na únor a první polovinu března, kdy na Roatánu začíná sezona. Naopak se spíše vyhněte podzimu s obdobím dešťů.

Po prokliku na letenky si v pravé části stránky vyfiltrujte délku letu a nastavte si dobu pod 35 hodin. Docílíte tak výsledků se slušnou celkovou dobou strávenou na cestě, především směrem zpět. Na cestě tam se bohužel nocování na jednom z amerických letišť nevyhnete, lety na Roatán odlétají z letiště v Houstonu vždy brzy dopoledne, zatímco lety z Evropy přistávají v pozdních odpoledních hodinách. Hotely u velkých amerických letišť pořídíte obvykle do částky okolo 1.500 Kč za noc pro dvě osoby.

Ještě před nákupem letenky si zkontrolujte také ceny ubytování na samotném ostrově Roatán. Menší bungalovy a apartmány se dají pořídit pod 10 000 Kč na týden pro dvě osoby.

Nezapomeňte také na nutnost vyřízení povolení ESTA k přestupu v USA za 14 USD.

  • Ušetříš až 31 % oproti obvyklé ceně 19 500 Kč
  • Hledej v období Únor a březen
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy dva přestupy na různých letištích, nejčastěji Houston George Bush a Frankfurt
  • Poletíš s aeroliniemi United Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
MUC/Mnichov
RTB/Roatan
Zpáteční letenky
27 hodin letu (2 přestupy)
MUC/Mnichov
RTB/Roatan RTB/Roatan
FRA/Frankfurt
Open-jaw letenky
27 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Mnichov, letiště Roatan, letiště Frankfurt.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-08-05T10:56:38+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Ondra
před 4 lety

Dá se to koupit i jen do Frankfurtu, na většinu termínů je ve FRA docela dlouhý čekání na let do Mnichova. Ale za prakticky stejnou cenu se dá cesta ukončit už ve FRA a vyrazit domů nějakým veřejným spojem.. :) To čekání ve FRA je i šest hodin, za což je člověk téměř doma..

Kryštof Hájek
před 4 lety

Pravda, díky, doplněno :)

Další akce