Procida

Neapol z Prahy na přelomu května a června. Letenky od 1 178 Kč

15 komentářů
2023-03-16T11:14:30+01:00

O akci

Na několik termínů aktuálně seženete levné letenky z Prahy do Neapole. Zpáteční letenky u Wizz Airu stojí 1 178 Kč. V případě WDC členství vychází letenky pouze na 700 Kč.

Pro oblast Kampánie pro vás máme několik praktických průvodců. Půjčte si auto a procestujte klidně celý region:

  • Ušetříš až 66 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období květen - červen 2023
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je 40x30x20 cm

Kde koupit

PRG/Praha
NAP/Neapol
Zpáteční letenky
2 hodiny letu (přímý let)
Wizz Air logo
1 178 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Neapol.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2023-03-16T11:14:30+01:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele praguegolem
praguegolem
před 6 dny

Asi bych takovéto nabídky na cestujlevně vůbec nedával, pokud si chce server zachovat nějakou úroveň, vstávat ve 3 ráno v zaplaceném hotelu, abych stihl letadlo,  to bych tu letenku nebral ani kdyby byla za korunu! 

Piratice
před 6 dny

Jak tak sbírám odvahu, že něco nenáročného vyzkouším a Wizz to vždy spolehlivě zabije.

Diskuze Wizz rezervace je úplně boží!

Koupila bych si něco s vyplutím z (třeba) Neapole, (Alicante, Sicilie....) zaplatila ubytko, dopravu do přístavu a do poslední chvíle si nebyla jistá, zda o to všechno nepřijdu.

Asi je Wizz jen pro zdatné ( finančně i psychicky) kádry.

Nejlepší by bylo aby Wizz konečně zkrachoval a začalo lítat něco normálního. 

Avatar uživatele hankaa
hankaa
před 6 dny

Proč? Proč krachujou "velký" aerolinky? :D Od té doby, co se osekalo všechno - rozměry zavazadla, nedají ani kafe atd.., tak nějak nevidím reálný rozdíl (bavím se tedy o krátkých letech po Evropě). Já jsem s wizzem nalítala hodně moc a za hodně málo a tak to taky beru. Když někam fakt hodně chci, tak to koupím jinde. Když je mi to celkem jedno, stojí to 350 OW a beru to jako loterii, tak u nich. Zatím vždy všechny refundy bez problémů, s mírným výdělkem. Samozřejmě všechno ostatní /ubytko, další dopravu atd../ nechávám na poslední chvíli, beru jenom co se dá zrušit.  

Avatar uživatele
mirjur
před 6 dny

Přesně tak... a kolikrát to letí, aj když člověk nechce... :-)

voughne
před 6 dny

Zaujimave myslienkove pochody ... priat si krach aerolinky, vdaka ktorej vela z nas videlo "svety", o ktorych by sme si len pri klasickych spolocnostiach mohli citat leda tak v bedekroch ...

Piratice
před 6 dny

Jj, každé zboží má svého kupce. A pokud je člověk silný v kramflekach, proč ne. Proti gustu žádný dišputat. Jen nevím proč někdo od Wizz čeká nějaké "refundace'", když je takové jednání vlastně v poho...

Avatar uživatele Ala
Ala
před 6 dny

No ale vždyť to od nich kupovat nemusíš, to není povinný. Každý ať si koupí kde chce, proč by měli krachovat, když si lidi od nich letenky kupujou a spokojeně s nima lítají (včetně mě). Můžeš lítat s těma "normálníma", pokud si myslíš, že nemůžou zkrachovat.

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 6 dny

No letos jsem s Wizz letěla třikrát tam a zpátky a úplně v poho, beze změn a na čas.

Avatar uživatele
mirjur
před 6 dny

Asi už stárnu, ale ten zpáteční odlet v 6:00 mi přijde vražedný...

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 6 dny

To je normální. Mám to stejně. Podobné letenky hned zavrhuju.

Avatar uživatele Matous
Matous
před 6 dny

Taky bych takhle nikdy neletěl. I se tím vytrácí ten půvab levné letenky, když člověk musí platit noc navíc, aby z hotelu odjížděl v 3 ráno.

Bohužel Wizz je na tohle expert, stejně je k ničemu linka do Catanie, do Benátek i do Milána. Mám strach, aby to všechno pro nezájem nezrušili. Takhle časy zabily linku do Palerma, z Prahy se letělo o půlnoci, v Palermu ve dvě ráno.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 dny

Já bych to tak černě neviděl. Furt je spoustu Italů, co zamíří do Prahy :)

Avatar uživatele Ala
Ala
před 6 dny

No je fakt, že záleží, jak se na to člověk dívá, jestli je to linka pro Čechy do Itálie, nebo pro Italy do Česka. Stejně jako jsou blbý odlety v 6 ráno, tak mě odrazujou třeba přílety do Larnaky v půl druhý v noci.

Ale tu Neapol jsem si zrovna dneska ráno koupila na prodloužený víkend 29.4.-2.5., že z toho můžu mít skoro 3 plný dny bez nutnosti brát volno z práce a dítě ze školy.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 6 dny

Tak ja podobne tipy nezatracuju. Alespon me upozorni na to, ze jsou nekam levne letenky, byt jen jednim smerem. Nemam problem za par stovek odletet do Neapole a misto zpatecniho odletu z Neapole v sest rano presunout se den, dva predem vlakem treba do Rima a odletet z tama v prihodnejsi denni dobu. 

 

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před 6 dny

Já vidím problém v tom, že z Larnace to bez taxi nejde, s tím se smíříte opravdu jenom u letenky za třeba dvanáct stovek zpáteční. V Katánii a Benátkách si holt člověk nemůže vybrat levnější variantu autobusů, ale pořád lepší než taxi. Nicméně jsou to lety z Prahy v dobu, kdy ten den můžete do práce a neplýtváte dny dovolené. Mimochodem u Bukurešti, po které pokukuje, je to to samé.

Další akce