Nejen na Kamčatku během letních prázdnin se zastávkou v Moskvě. Letenky od 12 251 Kč

Jak akci využít?

Při vyslovení názvu Kamčatka určitě zaplesá srdce nejednoho dobrodruha a milovníka přírody. Láká-li vás v létě spíše pobyt v divoké přírodě, hory, jezera, treky, rafting či rybaření, než válení se u moře, pak zbystřete. Ruský národní dopravce nabízí skvělý a levný tarif přímého letu z Moskvy do Petropavlovsku na Kamčatce. Když letenku zkombinujeme s levným přípojem například z Bratislavy, rázem máme v ruce bezkonkurenční balík letenek, díky kterým můžete uprostřed léta vyrazit do rajské přírody na konci světa. Není od věci podotknout, že standardní letenky z Prahy nebo Vídně do Petropavlovsku-Kamčatského v období letních prázdnin bez problémů atakují třiceti tisíci korunovou hranici.

Pokud vás láká téměř stejně vzdálený ostrov Sachalin, můžete za totožné peníze vyrazit i tam.

Tak jako tak vás čeká na cestě tam i zpět minimálně jednodenní pobyt v Moskvě, což není nikdy na překážku a nijak výrazně to nezacloumá s rozpočtem. Přípoj z Bratislavy do Moskvy kalkulujeme s odbaveným zavazadlem, neboť s příručním by do této oblasti letěl leda blázen.

Kamčatka

Kamčatka byla dlouhá léta nepřístupnou oblastí, proto je i v současnosti její příroda téměř nedotčená. Poloostrov tvoří na 160 vulkánů, z nichž jich je téměř třicet stále aktivních. Toto sopečné uskupení nemá nikde ve světě obdoby, proto jsou kamčatské sopky na Seznamu světového dědictví UNESCO. Kamčatka je také poseta nespočtem jezer, řek, vulkanických jezírek a gejzírů. Tento kus pevniny na Dálném východě neláká jen na unikátní krajinný reliéf, ale také na velmi rozmanitou faunu i flóru, je zde například největší výskyt lososovitých ryb, především v Kurilském jezeře, spatřit tu můžete také třeba Medvěda kamčatského.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Bratislava
Slovensko
Moskva
Rusko

od 4 060 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2.5 hod letu Rezervace na pobeda.aero
Moskva
Rusko
Petropavlovsk-Kamčatskij
Rusko

od 8 191 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 8.5 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Moskva
Rusko
Južno-Sachalinsk
Rusko

od 8 191 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 8.5 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 06. 03. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 24 500 Kč. Ušetříš přibližně 50 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst u obou dopravců

Na jaké termíny jsou letenky?

Letenky lze nalézt v průběhu celého roku, přes letní prázdniny je nejzazší termín odletu z Moskvy do Petropavlovsku 17. července, délka pobytu je libovolná, a pak až od 4. září

Jsou během letu přestupy?

Vždy strávíte jeden či více dnů v Moskvě

S kým poletím?

Z Bratislavy do Moskvy poletíte low-costovým dopravcem Pobeda. Z Moskvy do Petropavlovsku poletíte pod značkou Aeroflot, avšak na křídlech společnosti Rossiya.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

Malé příruční 36x30x27 cm (omezení Pobeda) a do podpalubí max. 20 kg (Pobeda). Velké příruční za příplatek 499 rublů / 182 Kč / směr

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Hledám dobrodruha, s kým se můžu střídat v noci na "hlídkách" :D

V létě na 3 týdny - dostat se do "divočiny" a v ní se cca 10 dní toulat jen se stanem (a nejspíš puškou) mezi jezery, sopkami a medvědy.

Bez CK, organizovaných výletů vrtulníky atd.

Kdo do toho se mnou půjde?

před 10 dny
Andrea

Hned by som isla, ale uz na to nemam casove kapacity :/ Nevies nahodou ci je povinny na tieto rozne treky sprievodca?

Přidat odpověď
před 10 dny

Dobrý den, mezi koupí letenek a odletem mi skončí platnost pasu. Je možno číslo pasu vyměnit nebo si letenky na současný pas raději nemám kupovat? Děkuji.

před 10 dny
Kryštof Hájek

Dobrý den, číslo pasu není stěžejní, důležité je jméno. Číslo lze změnit klidně až na check-inu.

Přidat odpověď
před 10 dny

Dobrý den, jaká víza jsou zapotřebí k této cestě na kamčatu? Četla jsem, že potřebuju pozvání. Díky za info.

před 11 dny
Kryštof Hájek

Dobrý den, na Kamčatku v současné době už standardní ruské vízum, ke kterému pozvání potřebujete vždy. Existuje však spousta agentur, která za poplatek (obvykle kolem 15 €) pozvání vystaví na počkání a zašlou e-mailem. Jinou možností je například domluvit se s hotelem, kde budete ubytováni, aby zvací dopis vystavil.

Přidat odpověď
před 11 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 68%
Honem, dokud jsou místa!
Zavřít boční panel
Slovensko Přílet na letiště Bratislava M. R. Štefánika

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Bratislava M. R. Štefánika