Kamčatka

Nejen na Kamčatku během letních prázdnin se zastávkou v Moskvě. Letenky od 12 251 Kč

6 komentářů
2018-03-06T10:47:00+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Při vyslovení názvu Kamčatka určitě zaplesá srdce nejednoho dobrodruha a milovníka přírody. Láká-li vás v létě spíše pobyt v divoké přírodě, hory, jezera, treky, rafting či rybaření, než válení se u moře, pak zbystřete. Ruský národní dopravce nabízí skvělý a levný tarif přímého letu z Moskvy do Petropavlovsku na Kamčatce. Když letenku zkombinujeme s levným přípojem například z Bratislavy, rázem máme v ruce bezkonkurenční balík letenek, díky kterým můžete uprostřed léta vyrazit do rajské přírody na konci světa. Není od věci podotknout, že standardní letenky z Prahy nebo Vídně do Petropavlovsku-Kamčatského v období letních prázdnin bez problémů atakují třiceti tisíci korunovou hranici.

Pokud vás láká téměř stejně vzdálený ostrov Sachalin, můžete za totožné peníze vyrazit i tam.

Tak jako tak vás čeká na cestě tam i zpět minimálně jednodenní pobyt v Moskvě, což není nikdy na překážku a nijak výrazně to nezacloumá s rozpočtem. Přípoj z Bratislavy do Moskvy kalkulujeme s odbaveným zavazadlem, neboť s příručním by do této oblasti letěl leda blázen.

Kamčatka

Kamčatka byla dlouhá léta nepřístupnou oblastí, proto je i v současnosti její příroda téměř nedotčená. Poloostrov tvoří na 160 vulkánů, z nichž jich je téměř třicet stále aktivních. Toto sopečné uskupení nemá nikde ve světě obdoby, proto jsou kamčatské sopky na Seznamu světového dědictví UNESCO. Kamčatka je také poseta nespočtem jezer, řek, vulkanických jezírek a gejzírů. Tento kus pevniny na Dálném východě neláká jen na unikátní krajinný reliéf, ale také na velmi rozmanitou faunu i flóru, je zde například největší výskyt lososovitých ryb, především v Kurilském jezeře, spatřit tu můžete také třeba Medvěda kamčatského.

BTS/Bratislava
VKO/Moskva
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
4 060 Kč
VKO/Moskva
PKC/Petropavlovsk-Kamčatskij
Zpáteční letenky
8.5 hodin letu (přímý let)
MOW/Moskva
UUS/Južno-Sachalinsk
Zpáteční letenky
8.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 24 500 Kč
  • Hledej v období Letenky lze nalézt v průběhu celého roku, přes letní prázdniny je nejzazší termín odletu z Moskvy do Petropavlovsku 17. července, délka pobytu je libovolná, a pak až od 4. září
  • Čeká tě přestup na letišti Vždy strávíte jeden či více dnů v Moskvě
  • Poletíš s aeroliniemi Z Bratislavy do Moskvy poletíte low-costovým dopravcem Pobeda. Z Moskvy do Petropavlovsku poletíte pod značkou Aeroflot, avšak na křídlech společnosti Rossiya.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Malé příruční 36x30x27 cm (omezení Pobeda) a do podpalubí max. 20 kg (Pobeda). Velké příruční za příplatek 499 rublů / 182 Kč / směr
Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2018-03-06T09:49:38+01:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce