Nejlevnější, ale nejlepší byznys třídou z Prahy do Asie. Letenky od 27 113 Kč

28 komentářů
2019-10-23T10:16:19+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Se speciální promo nabídkou, která se jen tak nevidí a zřejmě zase dlouho neuvidí, přichází aerolinie s nejlépe hodnocenou byznys třídou světa Qatar Airways. Zpáteční letenky právě v této prémiové třídě směrem do Asie nabízí již za 27 113 Kč. Nabídka platí pro cesty minimálně ve 2 lidech a pro lety do konce roku 2019.

Nejlevnější letenky najdete do indického letoviska Goa či ománského Salalahu. Ovšem mnohem zajímavější je jihovýchodní Asie v podání thajského Čiang Mai, vietnamského Ho Či Minova města, Danangu, čínského Chengdu nebo Guangzhou a další...

Proč letět v byznys třídě Qatar Airways? Přečtěte si trip report v byznysu z Prahy do Dauhá. Čekají na vás salónky, přednostní nástupy, pohodlná sedadla v podobě postele v letadle a skvělý catering během letu včetně výběrových vín a šampaňského. Standardní ceny se pohybují okolo 45 000 Kč.

Ačkoliv budete nadšeni i z klasické byznys třídy, vyzkoušet můžete i zcela nový produkt, který posouvá cestování o třídu výše, a to nová sedadla Qsuites na letech do Kuala Lumpur.

Některé varianty umožňují jednodenní přestup v Dauhá. Případný hotel zakoupíte za 23 USD na osobu přes stop-over programu Qatar Airways.

Kde koupit

PRG/Praha
GOI/Goa
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
CNX/Čiang Mai
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
SGN/Ho Či Minovo Město
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
DAD/Danang
Zpáteční letenky
16 hodin letu (1 přestup)
PRG/Praha
KUL/Kuala Lumpur
Zpáteční letenky
17 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 40 % oproti obvyklé ceně 45 000 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Goa, letiště Chiang Mai, letiště Ho Či Minovo Město, letiště Danang, letiště Kuala Lumpur.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-10-23T09:41:11+02:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce