Pisa šikmá věž

Po celý červen levně z Prahy do Pisy. Letenky od 718 Kč

13 komentářů
2021-05-18T11:34:00+02:00

O akci

Pokud se nemůžete po uvolnění cest do Itálie dočkat skvělého jídla, typicky italské pohody, památek i krásné toskánské přírody, využijte zlevněných letenek Ryanairu z Prahy do města Pisa. Po celý červen pořídíte zpáteční letenky za 718 Kč, přičemž se létá vždy v úterý a sobotu. U Ryanairu stále platí možnost změny letu zdarma, avšak s doplatkem do aktuální výše nové ceny letenky.

Ubytování

Hotely jsou v Itálii otevřené, nicméně s omezenou kapacitou, proto doporučujeme rezervovat co nejdříve po nákupu letenky. Pisa patří k levnějším destinacím a ubytování v levnějším hotelu zde seženete cca od 1 000 Kč na noc pro 2. Vypravit na výlet se můžete i do blízké Florencie či Sieny.

Podmínky pro cesty

Itálie od 15.5. zrušila povinnou karanténu a nově stačí jen 48 hodin starý antigenní test. Před zpět do ČR je nutné provést ještě v Itálii alespoň antigenní test (max. 24 hodin starý), který je možný absolvovat před odletem na letišti Pisa za 20 EUR. Zatím je Itálie v červené kategorii a nejspíš se nedá předpokládat, že na červnové termíny se dostane do oranžové, proto je nutné počítat po příletu do ČR s dalším PCR testem, do jehož výsledku musíte být v izolaci.

  • Ušetříš až 52 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Červen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Pisa
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40x25x20 cm
PRG/Praha
PSA/Pisa
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Pisa.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-05-18T11:21:25+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Katka
před 2 lety

Premýšlíme nad cestou do Neapole na konci června na cca 3 dny a poté přelet do Benátek. Netušíte někdo, jak je to s testy na Covid v tomto případě? Co vše musíme mít, pokud poletíme v rámci území jedné země? Jednalo by se o Ryanair.

Avatar uživatele
Lada
před 2 lety

Nevíte jak je to u ryanair s malými dětmi? Oficiální návody znám. Třeba však u této letenky je cena za 2-11 poloviční než poplatek za infant sedící na klíně. Čistě teoreticky je možné koupit child a ve skutečnosti vzít infant do 2 let nebo to nějak striktně hlídají? Díky.

Avatar uživatele
JardaM
před 2 lety

A jak je to s návratem do ČR v případě 22 dní od 1. dávky očkování? Nemluvilo se minulý týden o tom, že za splnění této podmínky bude návrat z oranžových a červených zemí bez testů a bez karantény?

divan
před 2 lety
Martin Vícha
před 2 lety

Tak ono se mluvilo i o tom, že "ochranná" lhuta se prodlodlouží z 90 na 180dní, po vzoru Německa a okolních států a zůstalo těch 90...

Avatar uživatele
Milan
před 2 lety

Ano, to platí. Návrat do ČR z oranžových a červených zemí > 22 dní po první dávce očkování bez testu.

Avatar uživatele
JardaM
před 2 lety

@Milan: Já se chtěl jenom ujistit, ano je to tak podle toho odkazu od divana, takže to tady mají na cestujelvne špatně a vlastně zbytečně odrazují od nákupu letenek.

Avatar uživatele
Milan
před 2 lety

No, neřekl bych že to mají špatně. Obecně jsou ty testy při návratu opravdu požadované, očkovaní jsou výjimkou. Otázkou je na jak dlouho, než pravidla zase změní.

Avatar uživatele
Michal Kučera
před 2 lety

Ahoj, nevíte prosím, jestli je aktuálně v Itálii test potřeba i pro ubytování? Chtěl bych se vyhnou tomu, aby se při týdenním pobytu musel člověk nechávat průběžně testovat, aby jej někde ubytovali. Díky

Avatar uživatele
Jan Kuliš
před 2 lety

Jsem teď v Benátkách autem a test nikoho nezajímá. Dvakrát mě kontrolovala policie na silnici, ale vždycky chtěli jenom věci k autu, žádný problém...

Avatar uživatele
Melisa Kabeláč
před 2 lety

Krasny den,

Mame v planu ject do Italie. Na par dni v pribehu pristiho tydne.

Potreba je tedy test, vyplneni formulare a jak jsem pochopila tedt z italie zpatky do ČR? Dekuji

Avatar uživatele Veronika Škvárová
Veronika Škvárová
před 2 lety

Jak je to s návratem plně očkovaných z červených zemí? Musejí mít také testy?

Avatar uživatele Mauny
Mauny
před 2 lety

Nemusí.

Další akce