Poslední termíny: červnová Madeira z Lipska. Letenky od 2 650 Kč

Jak akci využít?

Přemýšlíte-li o výletu na vždy rozkvetlý a velmi svébytný ostrov Madeira v Atlantském oceánu protkaný turistickými stezkami podél umělých zavlažovacích kanálů, dechberoucími sceneriemi nebo třeba typickými barvenými domky, ta pravá chvíle ke koupi letenky přichází právě teď. 

Německá letecká společnost Condor uvolnila do prodeje na poslední volné červnové termíny zpáteční letenky na přímé lince z Lipska za rovných 100 €, tedy cca 2.650 Kč. Odlet je možný pouze na Den dětí 1. června, návrat buď přesně za týden nebo za 14 dní. V termínu 8. až 15. června pak seženete letenky za stále výhodných 150 € / 3.980 Kč.

Zvýhodněnou nabídku můžete využít i u společnosti TUIfly z Mnichova v termínu 30.5. až 6.6. za 124 € / 3.285 Kč.

Vzhledem k brzkému termínu odletu doporučujeme rovnou rezervovat i ubytování a půjčovny aut, dostupnost se s blížícím se datem bude snižovat a ceny zvyšovat:

Vzhledem k pozdnímu příletu do Lipska (22:45) se nabízí otázka, jak zpět do ČR. Nejbližší autobusové spojení do Prahy jede ve 3 hodiny ráno následující den (Flixbus za 430 Kč), případně spojte příjemné s užitečným, v Lipsku přespěte a město si prohlédněte. 

Více informací o letišti v Lipsku, o tom, kde parkovat zdarma a dopravě k terminálu, zjistíte v našem průvodci.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Lipsko
Německo
Funchal
Portugalsko

od 2 650 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na condor.com
Mnichov
Německo
Funchal
Portugalsko

od 3 285 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na tuifly.com

  Ukázka letenek z 23. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 6 500 Kč. Ušetříš přibližně 59 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst. S koupí příliš neotálejte.

Na jaké termíny jsou letenky?

Omezené možnosti pouze v červnu 2017.

Jsou během letu přestupy?

Lety jsou operovány bez přestupu.

S kým poletím?

Přečtěte si tipy na online check-in u aerolinek Condor (z Lipska) a TUIfly (z Mnichova).

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky pouze příruční zavazadlo do 6 kg. Odbavené je v ceně v rámci o 40 € dražšího tarifu.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Kdyby někdo váhal, co dělat na Madeiře a co navštívit, dovolím si zde sdílet náš cestopis z Madeiry z naší loňské návštěvy - http://horama.cz/horama-pesky/madeira/

před rokem

Waw.. Super cestopis.. Diki.. My sa chystáme o 2 týždne tak isto niečo využijeme..

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 58%
To bude jízda!
ušetříš až 53%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 42%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 79%
Tam jsi vždycky chtěl!
3965 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Lipsko Halle

Nejrychlejší dopravu do centra města na hlavní nádraží, kam přijíždějí i autobusy z Česka, obstarává městská železnice S-Bahn linky S5 a S5X. Cesta na hlavní nádraží v Lipsku trvá 23 minut, v Halle 10 minut, vlaky jezdí každých 30 minut a za jednu jízdenku zaplatíte 4,60 €. Vlaky jezdí od 3:50 do 1:20.

 

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Lipsko Halle

Zavřít boční panel
Portugalsko Přílet na letiště Funchal Madeira

Nejrychleji se do Funchalu dostanete speciální autobusovou linkou Aerobus, která zastavuje jak v centru města, tak u známé pláže Formosa. Autobusy jezdí od 4:15 do 0:45 každých 30 až 60 minut, cesta do města zabere asi 40 minut a za jízdenku zaplatíte 5 €.

Levnější je spojení běžnými autobusovými linkami, které nejezdí tak často, a cesta do Funchalu trvá asi 45 až 50 minut. Cena jízdenky se řídí dle zón, do Funchalu tak zaplatíte 3,35 €, do blízkých měst Machico nebo Santa Cruz pak 1,30 €.

Na letišti zastavují linky 20, 23, 53, 113 a 208, všechny lze využít pro cesty do Funchalu. Pozor při cestě z centra, stejnými čísly mohou být označeny i městské autobusy pohybující se pouze po Funchalu, jedná se však o rozdílné linky! Vždy se před nástupem ujistěte u řidiče, zda jede na letiště.

  • Jízdní řády všech linek na ostrově naleznete na webu sam.pt.

Nejpohodlnější variantu představuje linka společnosti Flibco, která zastavuje u vybraných hotelů v centru a v části "Lido" na západě Funchalu (jízdní řád, detailní popis zastávek a možnost koupě jízdenek najdete na webu flibco.com). Autobusy jezdí zhruba jednou za hodinu od 4:15 do 19:00 ve směru na letiště, resp. od 8:45 do 21:15 ve směru z letiště. Jednosměrná jízdenka stojí 9 €, zpáteční není nijak zvýhodněna.

Průvodce pro Portugalsko
Průvodce pro letiště Funchal Madeira

Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Mnichov

Pro cesty na letiště nejvíce využijete městskou železnici S-Bahn, která je nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem dopravy do města. Do města jezdí dvě linky: S1 (západním směrem) a S8 (východní směrem), obě se setkají v centru a u hlavního nádraží. Interval každé z linek činí 20 minut, přičemž cesta do centra zabere 40 minut a za jízdenku zaplatíte 11,60 € (celodenní lístek na všechny typy dopravy vyjde na 13 €). Jízdenky koupíte v automatu u vstupu do stanice, lze zaplatit i kartou. Linka S8 jezdí 24 hodin. 

Pokud plánujete cestu na mnichovské letiště vlakem z Prahy, vystoupíte ve stanici Freising, odkud jezdí přímý autobus číslo 635. Linka jede jednou za 20 minut od 4:00 do 0:30 a na letiště dorazí po 24 minutách jízdy. Jízdenku zakoupíte u řidiče za 2,90 €.

Cestu kamkoliv po Mnichově si naplánujte dle vyhledávače dopravního podniku.

Alternativní a o něco levnější spojení zajišťuje „Lufthansa Airport Bus“ přes severní okraj města do centra. Jízdenka stojí 10,50 €, zvýhodněná zpáteční pak 17 €. Autobusy zastavují pouze u hlavního nádraží a na severním okraji města ve stanici Schwabing.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov