Málaga

Prázdninová andaluská Málaga z Prahy. Letenky od 1 638 Kč

4 komentáře
2020-06-23T10:08:39+02:00

O akci

Pokud ještě nemáte na letošní sezonu naplánovanou dovolenou u moře, je nejvyšší čas to změnit. Využijte zlevněných letenek společnosti Ryanair na přímé lince z Prahy do španělské Málagy, kdy u dvou prázdninových termínů zaplatíte za zpáteční letenku jen 1 638 Kč. Z Prahy na lepší cenu do přímořských destinací narazíte jen zřídkakdy. Dostupné termíny jsou tyto:

  • 23.7. – 30.7.
  • 22.8. – 27.8.

Letošní léto můžete těžit ze snahy hoteliérů přilákat co nejvíce klientů na nižší ceny. A tak zatímco v běžné prázdninové sezoně hotel v Málaze neseženete pod 2 500 Kč za noc, letos počítejte zhruba s cenami od 1 300 Kč za noc pro dva. Srovnejte nabídky ubytování:

A pokud trávíte dovolenou raději aktivně, nemohli jste si vybrat lepší region. Andalusie nabízí mnoho od klasických plážových letovisek, přes malé typicky španělské vesničky v horách po historické skvosty v čele se skalním městem Ronda. Ideálně si půjčte auto a využijte ceny startující zhruba na 900 Kč za den. Podívejte se na všechny nabídky autopůjčoven:

  • Ušetříš až 53 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Červenec a srpen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Málaga
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 30 x 20 cm
PRG/Praha
AGP/Málaga
Zpáteční letenky
3.5 hodin letu (přímý let)
1 638 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Málaga.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-06-23T09:42:50+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Lucie
před 3 lety

My jsme půjčovali loni v červenci u Wiberu v Alicante, cena super a bez problémů, bez all in.. Jediný teda, že jim to děsně trvalo, než si auto převzali (a to tam neměli zas tak moc narváno), že málem uletělo letadlo. A taky měli svůj svoz na letiště. Jo a taky poměrně teda dlouho trvalo než nám pustili prachy zpátky na kreditku.

Avatar uživatele David _36
David _36
před 3 lety

V Malaze na letišti určitě doporučuji půjčit auto od Wiberu - https://www.wiberrentacar.com/. Naprosto super přístup, auto jako nové (měli jsme v únoru 2019 Fiestu s cca 23k km). Předání klíčů trvalo do 10 minut. Jediná nevýhoda je, že nejsou přímo na letišti, ale asi 500 m od něj, ale jezdí jejich svozy :) Cena se jim na webu mění - odpozoroval jsem, že v průběhu dne se snižuje a zvyšuje (asi dle návštěvnosti webu). Chce to podívat se ráno/odpoledne/večer a najít si tu nejlepší cenu. Auto nás na týden v únoru 2019 vyšlo na 108 eur včetně all inclusive.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 3 lety

S all inclusive to bývá v pohodě asi téměř vždy (nějaké výluky jsou i tak, ale nevzpomínám si, že bych četl o špatných zkušenostech v tomto případě u některé půjčovny). Já můžu Wiber v Málaze doporučit po zkušenosti z března 2019 i bez all inclusive a potvrzuju, co píšeš (navíc nižší cena, ale nepíšeš, za jak dlouho). Teď ale napsal Leonard o špatné zkušenosti s Wiberem v Alicante, tak snad to časem podrobněji popíše, abychom věděli, na co si dávat pozor.

Avatar uživatele paja1980
paja1980
před 3 lety

Můžu potvrdit super zkušenost s Wiberem v Malaze na začátku března, ještě než to vše kolem Covid začalo. Tři týdny předem rezervovaná Toyota Aygo, nakonec jsme měli Seat Ibiza. Najeto měla 15 000 km. All in za 150 eur na 5 dní. Bez depozitu, placeno debetní kartou. Při vracení jen kontrola stavu paliva. Vše proběhlo skoro stejně jednoduše jako například u Autoreisen na Tenerife, jen o pár eur dražší. Můžu doporučit.

Další akce