Španělsko - Valencia

Letenky do Málagy

Na jaká letiště se létá?

Do Málagy se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Málaga Costa Del Sol.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Málagy?

Ceny letenek do Málagy se dělí na prázdniny a zbytek roku. V létě se průměrná cena pohybuje mezi 3 500 a 5 000 Kč, ve zbytku roku není problém sehnat lety za 2 500 Kč a v akcích i pod 1 500 Kč, vždy jen s příručním zavazadlem.

Letenky z Vídně nebo Německa můžou být o polovinu levnější, ovšem pouze s aerolinkami, které nabízejí v ceně jen malý batůžek.

Kde koupit nejlevnější letenky do Málagy?

V případě nízkonákladových aerolinek Ryanair, Wizz Air nebo Eurowings se vyplatí kupovat výhradně přes jejich web. Letenky se Smartwings můžete výhodně koupit i v našem vyhledávači letenek, stejně jako na lety s přestupem, které se můžou vyplatit pokud hledáte přesně daný konkrétní termín letu.

Pokud narazíte na podobné ceny se společnostmi Ryanair a Smartwings, preferujte Smartwings díky většímu příručnímu zavazadlu a také politice rozesazování, kterou praktikuje Ryanair.

Kdy jsou letenky do Málagy nejlevnější?

Za nejvýhodnější ceny poletíte na podzim a v zimě, během jara se letenky zdražují až do vrcholu o prázdninách. Akční letenky i v létě však často nabízí SmartWings.

Na léto se vyplatí kupovat buď s velkým předstihem (cca 4 měsíce), anebo doufat v akci se SmartWings, které se můžou objevit 1-2 měsíce před odletem. Mimo léto kupujte letenky maximálně 2 měsíce a minimálně 3 týdny před odletem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Málagy?

Výběr přímých letů je dostatečný, létá se z několika míst:

  • z Prahy: Eurowings, Ryanair a SmartWings
  • z Bratislavy: Ryanair
  • z Vídně: Eurowings, Austrian Airlines, Ryanair a Wizz Air
  • z Katovic: Wizz Air,
  • z Krakova: Ryanair
  • z Wroclawi: Ryanair
  • z Norimberka: Ryanair

Jak dlouho se letí do Málagy?

Doba přímého letu z Prahy do Málagy činí asi 3,5 hodiny.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců