Erice

Prázdninové lety z Prahy do sicilského Trapani (změna zdarma). Letenky od 1 973 Kč

3 komentáře
2021-03-29T19:33:41+02:00

O akci

Společnost Ryanair přichází z velmi zajímavou akcí na lety z Prahy do města Trapani na západní Sicílii. Zpáteční letenky s malým příručním zavazadlem vyjdou na mnoho týdenních, 3- i 4denních termínů na 1 975 Kč, což je cena, kterou z Prahy na Sicílii vídáme v hlavní sezoně jen velmi zřídka. Za přidání druhého většího příručního zavazadla zaplatíte 180 Kč za jeden let.

Bezplatná změna letu

Na letenky zakoupené do 30.6. s termínem letu do 31.10. se vztahuje bezplatná změna, kterou musíte učinit nejpozději 7 dní před odletem. Změnit můžete zdarma termín i destinaci, doplácet však budete případný rozdíl v ceně letenky. Bude-li nová cena nižší než ta, kterou jste zaplatili, rozdíl se vám ale nevrací.

Podmínky pro cesty

Aktuální podmínky pro cestování se do léta nejspíš několikrát změní, snad však vždy k lepšímu. V současnosti pro cesty do Itálie stačí 48 hodin starý antigenní test, pro cesty zpět jsou pak vyžadovány testy 2 - před odletem z Itálie a po příletu do ČR. Pokud se podmínky nezmírní, doplníme aktuální seznam možností, kde a za kolik se nechat otestovat na Covid-19 na Sicílii.

Ubytování a zájezdy

Sicílie se poněkud vymyká italskému průměru a i v hlavní letní sezony zde pořídíte ubytování za slušné ceny i pod 1 500 Kč za noc pro dva. Ubytování klidně rezervujte již nyní, ovšem velmi doporučujeme zabookovat ubytování s bezplatným stornem zdarma.

Preferujete-li zařízení celé cesty přes cestovní kancelář, nejlevnější zájezdy na Sicílii z Prahy startují na 14 000 Kč na týden za osobu, což je zhruba o dvě třetiny více než cesta, kterou si naplánujete individuálně v případě, že pojedete alespoň ve dvou.

Průvodce po Sicílii

Sicílie je ideálním místem pro individuální dovolenou, během které poznáte víc než jen hotel a přilehlé letovisko. Se svou velikostí, dobrou dostupností ubytování nebo půjčoven aut

Abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny plánování a zjišťování informací, zpracovali jsme pro vás obsáhlého průvodce po Sicílii.

  • Ušetříš až 51 % oproti obvyklé ceně 4 000 Kč
  • Hledej v období Červenec a srpen
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Trapani
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40x25x20 cm. Další větší příruční 55x40x20 cm za 180 Kč/let
PRG/Praha
TPS/Trapani
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
1 973 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Trapani.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-03-29T18:07:54+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tom
před 2 lety

Ahoj.

Pokud máš certifikát o očkování, tak neřešíš nic a nic dalšího nepotřebuješ .)

Avatar uživatele
Rút Tůmová
před 2 lety

Ahoj.

Není tu někdo kdo v poslední době letěl do sicilského Trapani s RyanAir?

Stačí když máte covid certifikát o očkování a příjezdový formulář?

Nebo potřebujete PCR testy pro vstup na palubu?

všem vám moc děkuji za případné komentáře :-)

Avatar uživatele Kajman77
Kajman77
před 2 lety

Já letěl 7.8. V Praze nic, jenom OP a BP. V Trapani tuplem nic, jen nějakej vehement na měření teploty a chlapík tam namátkově posílal, asi podle xichtu. Příjezdovej formulář nezajímal vůbec nikoho. Ale na Sicílii si jinak bez certifikátu neškrtneš, všude do památek, restaurací apod. ho kontrolujou.

Další akce