Pláž Zlaté Písky

Prázdninové lety z Prahy do Varny v Bulharsku. Letenky od 2 128 Kč

0 komentářů
2021-04-16T11:49:40+02:00

O akci

Prázdniny se blíží a s nimi i touha vyrazit k moři, i přes složitou dobu covidovou. Vstříc cestovatelům vychází aerolinka Wizz Air, když zpáteční letenky pro všechny (bez členství ve WDC) nabízí na červnové a červencové termíny za ceny mezi 2 000 a 2 600 Kč, což je v létě na přímé lety z Prahy skvělá cena, která vždy stojí za zvážení. Letenky se členstvím ve WDC se dají zakoupit i pod 2 000 Kč, tentokrát se však členství nevyplatí kupovat, pokud jej neplánujete využívat i nadále, a to ani při cestě ve dvou lidech.

Cestovatelské semafory a podmínky se mění každý týden. Rozhodně proto doporučujeme k letence přikoupit službu Wizz Flex za 480 Kč. Letenku pak můžete změnit nejen na jiný termín, ale lze dokonce změnit i destinaci. Doplácet se bude rozdíl tarifu mezi starou a novou letenkou.

Podmínky pro cestování

Podmínky se do léta ještě můžou 10x změnit, přesto raději počítejte s několikanásobným testováním. Aktuálně je nutné při vstupu do Bulharska se prokázat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin. Před návratem musíte ještě v Bulharsku podstoupit PCR test (72 hodin) nebo antigenní (24 hodin před cestou). Po návratu do ČR je pak povinná 5denní karanténa zakončená dalším PCR testem.

Aktuální informace sledujte na naší stránce Koronavirus v Bulharsku.

Průvodce po bulharském pobřeží

Kam se vypravit z Varny za nejlepším koupáním v moři? Kde se ubytovat a kolik stojí hotely? A jak se vlastně lze z Varny po pobřeží pohybovat bez auta? Abyste nemuseli prohledávat desítky různých stránek, zpracovali jsme pro vás přehledného Průvodce po bulharském severním pobřeží.

PRG/Praha
VAR/Varna
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
2 128 Kč
  • Ušetříš až 47 % oproti obvyklé ceně 4 000 Kč
  • Hledej v období Červen a červenec
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Varna
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 30 x 20 cm. Další větší příruční po přikoupení Wizz Priority za 680 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Varna.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2021-04-16T09:54:02+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce