Přehled nejlevnějších letenek na víkendy z Prahy do Paříže. Letenky od 1 811 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Letecká společnost easyJet v tichosti koncem října definitivně odejde z linky Praha – Paříž, což do budoucna bude znamenat jediné: ještě větší nedostatek akčních letenek. V této souvislosti tak rozhodně potěší mírně zlevněné letenky dvou zbývajících nízkonákladovek na trase, a sice Transavie a Vuelingu. Tím spíš, že nejlevnější letenky pořídíme vždy s odletem v pátek a návratem v pondělí.

Transavia nabídne zpáteční letenky na letiště Orly za 73 € / 1.890 Kč na opravdu velké množství prodloužených víkendů od ledna až do června, Vueling je pak trochu lakomější, když letenky na letiště CDG za 70 € / 1.815 Kč nabízí na menší množství termínů v listopadu, lednu, únoru a březnu, včetně Valentýna! Levnější doprava do centra Paříže je z letiště Orly (3,80 €), z CDG zaplatíte 6 €, více v našich průvodcích, stačí kliknout na název letiště.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří na cesty potřebují vyrazit s velkým odbaveným zavazadlem. Air France ve spolupráci s ČSA totiž na vybrané lety mezi Prahou a Paříží stále nabídne akční cenu 2.144 Kč. Odbavené zavazadlo v ceně je pouze u letů s odletem z Prahy v 9:40, 12:25 a 20:35, zpět v Paříže pak 7:10, 12:45 a 20:10.

A co ubytování v Paříži? Na tři noci v hotelu v širším centru, které je snadno dosažitelné metrem, si vyhraďte kolem 4.000 až 4.500 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Na závěr ještě info pro obyvatele Moravy a Slezska. Levné letenky může nabídnou i Wizz Air z Katovic či Ryanair z Krakova nebo Bratislavy, dejte si však pozor na cílové letiště. Tím je v těchto případech vždy letiště Beauvais cca 85 km od Paříže, přičemž zpáteční jízdenka do centra vyjde na 29 €!

Letenky

Běžná cena: 2 500 Kč
 • Praha - Paříž
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - březen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 1 815 Kč 

Vyhledej letenky od 1 815 Kč

vueling.com

 • Praha - Paříž
 • Zpáteční letenka
 • Na Leden - červen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 1 890 Kč 

Vyhledej letenky od 1 890 Kč

transavia.com

 • Praha - Paříž
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - červen
 • 0 přestupů
 • 2 hodiny letu

Cena od 2 114 Kč 

Vyhledej letenky od 2 114 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 11. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 2 500 Kč. Ušetříš přibližně 28 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

U jednotlivých společností se mírně liší, v zásadě od ledna do června.

Dopravce

Tipy a info k aerolinkám – , Vueling, Air France.

Zavazadla

Transavia a Vueling pouze příruční zavazadlo, Air France/ČSA pak odbavené do 23 kg zdarma.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Ahoj, kde vidím, že v ty dané čase u AF, které avizujete je odbavené zavazadlo v ceně?, koukám na podmínky při nákupu letenky a je tam " OTHER CONDITIONS

NO FREE BAGGAGE ALLOWANCE INCLUDED."

Event. kolik stojí u AF dokoupit, stejně jako u ČSA?, 380 CZK/one way/person?, díky.

Viz uvedený odkaz - po rozkliknutí vidíte, že letenka obsahuje odbavené zavazadlo. Vtip je v tom, že se letenka musí koupit na číslo letu ČSA, i když let fyzicky operuje Air France. Když se podíváte na web ČSA, zjistíte, že na daných letech je skutečně zavazadlo v ceně. Pouze je nákup přes ČSA dražší než přes nás.

Avatar uživatele

Zdravím, uvažuji o letenkách do Paříže na víkend v půlce ledna. Bohužel přílet do Paříže je až ve 22:45, tudíž na hotel by se dojelo až po půlnoci a nic bychom z toho dne neměli. Nevíte o jiné možnosti jak letět do Paříže za podobnou cenu z Prahy / Drážďan / Lipska s dřívějším příletem? Podle vyhledávačů je vše alespoň o 1000 dražší. Případně jestli po novém roce bývají nějaké akce.

Na druhou stranu není nutné volno v práci, těžko to vymyslet tak, abys odletěl v 18:00 a něco z toho dne měl :-) to bys musel letět ráno.

Můžete případně kombinovat dvě jednosměrné letenky, tam třeba letět s Vuelingem, zpět s Transavií, podle toho, jak vám budou vyhovovat časy.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Jedem!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam chceš!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Francie Přílet na letiště Paříž Charles de Gaulle , Paříž Orly

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie
Průvodce pro letiště Paříž Charles de Gaulle
Průvodce pro letiště Paříž Orly