Přímé lety do Istanbulu s Turkish Airlines. Letenky od 2 469 Kč

Jak akci využít?

Využijte aktuální akční nabídky přímých letů z letišť v okolí ČR, ale i Prahy, do Istanbulu s leteckou společností Turkish Airlines. Ta na zimní období od listopadu do března nabízí zpáteční letenky již za 2.469 Kč. Jasně, umíme ceny i o pár stovek nižší, ale ty bývají na dva až čtyři termíny. V této akci si vyberete doslova z několika letů každý den, včetně víkendů!

Další nespornou výhodou je zapsané zavazadlo do 23 kg v ceně a občerstvení během letu, které se však dle posledních informací z plnohodnotného jídla smrsklo na bagetu.

Objevujte mešity, jimž vévodí Hagia Sofia, navštivte Velký bazar a do itineráře nezapomeňte zahrnout plavbu přes průliv Bospor z Evropy do Asie. Během procházek si odpočiňte v mnoha kavárničkách a čajovnách a společně s tureckým čajem ochutnejte i sladkou baklavu. Více v našem průvodci Tureckem.

Dopravu z letiště Atatürk do centra zvládnete pohodlně metrem. V městě se ubytujte ideálně v centru nebo u stanic metra či tramvaje pro snadné přemísťování. Projít se však bezesporu dá hlavní centrum i pěšky.

Ubytování v Istanbulu je extrémně levné! Klasický dvoulůžkový pokoj seženete do 500 Kč za noc. Popřemýšlejte ale také nad luxusní variantou, např. 5* hotel máte za pouhých 1.200 Kč za pokoj a noc.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Košice
Slovensko
Istanbul
Turecko

od 2 469 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Salcburk
Rakousko
Istanbul
Turecko

od 2 745 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Vídeň
Rakousko
Istanbul
Turecko

od 2 991 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Praha
Česká republika
Istanbul
Turecko

od 2 995 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 23. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 4 500 Kč. Ušetříš přibližně 45 %.

Do kdy akce platí?

Tarif je dostupný do vyprodání nebo 6. června.

Na jaké termíny jsou letenky?

Cestovní období zahrnuje dny mezi 1.11.2017 a 22.3.2018, vyjma svátků od 15. do 31. prosince.

S kým poletím?

Turkish Airlines jsou hodnoceny jako nejlepší evropské aerolinie několik let v řadě.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je jak příruční, tak zapsané zavazadlo do podpalubí o maximální váze 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Koupeno na listopad, menší rodinný výlet. Tam prázdné kufry, zpátky budou plně využity :)

před 10 měs

čo tam budete nakupovať?

před 10 měs

Kufry pojedou domů pravděpodobně zase prázdné, nechcete li je tedy narvat faky v ceně podobné originálům u nás.Byli jsme tam teď v dubnu a nekoupili jsme nic, Istanbul je ale nádherný a brzy pojedeme zase /tentokrát už bez kufrů/

před 10 měs
cali

Ještě bych doplnil, že fejky jasnými z 2 km:) Točil jsem prodejce, vždycky jsem si zboží prohlížel a když mně ho začali cpát, strašně přísně jsem se na ně podíval a zeptal se zda je to originál, většina mrkla okem, že ja, aber getürkt:)

Přidat odpověď
před 10 měs

Jenom drobné upřesnění. Hagia Sofia už není mešita, ale muzeum. Jako příklad mešity která vévodí ostatním bych použil spíš Modrou mešitu o pár set metrů vedle.

před 10 měs
David Eiselt

Tu jsem tam původně měl, ale odradila mě dvě slova mešita po sobě. Každopádně díky za upřesnění s Hagiou, to jsem nevěděl.

Přidat odpověď
před 10 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 33%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 68%
Jedem!
Zavřít boční panel
Slovensko Přílet na letiště Košice

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Košice

Zavřít boční panel
Turecko Přílet na letiště Istanbul Atatürk

Mezi Evropou a Asií, tam, kde leží Turecko

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko
Průvodce pro letiště Istanbul Atatürk

Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Salcburk , Vídeň

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Salcburk
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha