Brooklyn Bridge v New Yorku

Přímé lety z Prahy do New Yorku na celé prázdniny. Letenky od 9 754 Kč

9 komentářů
2022-03-11T08:12:03+01:00

O akci

Mimořádně termínově obsáhlou nabídku akčních letenek na přímém spoji Praha – New York nabízí Delta Air Lines ve spolupráci s Air France-KLM. Takřka na každý den provozu přímé linky, která létá od konce května, pořídíte zpáteční letenky za skvělých 9 754 Kč, a to včetně všech prázdninových termínů

Červenec a první polovina srpna bývají přitom v naprosté většině z akčních cen vyňaty, proto pokud plánujete do New Yorku vyrazit během letních prázdnin, navíc s bonusem letu bez přestupu, rozhodně s koupí letenky neváhejte. Běžné ceny přímých letů v červenci a srpnu často atakují i hranici 17 000 Kč.

Letenky nejlevněji a nejpřehledněji zakoupíte například přes web KLM, ale také v našem vyhledávači.

  • Ušetříš až 39 % oproti obvyklé ceně 16 000 Kč
  • Hledej v období Květen-říjen včetně letních prázdnin
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště New York John F. Kennedy
  • Poletíš s aeroliniemi Delta Air Lines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Příruční velikosti 56 x 35 x 23 cm + menší osobní taška
PRG/Praha
JFK/New York
Zpáteční letenky
9 hodin letu (přímý let)
9 754 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště New York John F. Kennedy.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2022-03-11T08:12:03+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Lucka
před 12 měs

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli někdo z Vás má přehled jak je to s očkování do USA. Jelikož se chystáme letět na konci června, a očkování nám "končí" v květnu. Do Ameriky stačí 2/2 očkování ,posilovací dávka není nutná. Ale i přes to, že toto splňujeme, na vytisknutém formuláři bude vidět datum expirace očkování. Zajímalo by mě, zda toto někdo řeší nebo neřeší? či koukají pouze na to zda jste plně očkovaní.

Díky za info. :)

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 12 měs

Na jakém formuláři? Stáhni si z Tečky certifikát v PDF, kde žádná expirace není.

Avatar uživatele
Tomáš Cibulka
před 12 měs

Jen si nejsem jisty, jestli to aplikace dovoli stahnout v momente, kdy podle nasich internich pravidel uz neplati, ja treba pro sve puvodni ockovani uz nevidim moznost vygenerovani certifikatu, ale mozna je to tim, ze mam treti davku. Nicmene na tom PDF skutecne expirace neni.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 12 měs

Lucce to platí a i kdyby to pak už nešlo, tak 9 měsíců je obvykle dost času, aby si to člověk stáhnul. Pak už to pochopitelně nezmizí, pokud si to nevymažeš.

divan
před 12 měs

Dá se stáhnout z https://ocko.uzis.cz/. Obecně nechápu 'posedlost' tečkou. Mám certifikát stažený v mobilu v pdf a ani v zahraničí, ani v ČR s tím jedinkrát nebyl problém, a to mi QR kód na certifikátu několikrát kontrolovali skenerem a certifikát několikrát prohlíželi 'okometricky'. Což se asi nedá říct o tečce, která pokud vím (nemám ji nainstalovanou) měla občas problémy, jednou jsem byl svědkem toho, že z hospody vyhodili hosta, protože tečka měla zrovna problém se synchronizací nebo co a on v tu chvíli neměl jak prokázat, že je očkovaný. Což by se mu s pdf v mobilu nebo s papírovým certifikátem nestalo...

Nuny
před 12 měs

Přesně, tu posedlost naprosto obskurní aplikací nechápu, vždyť stačí úplně vlastní certifikát.

Avatar uživatele
Solich Jan
před rokem

Ahoj. Nemáte někdo aktuální info o možnostech Pay what you wish v NY muzeích? Někde je uvedeno, že to je jen pro residenty, někde zase, že pro všechny (ale často se staršími daty publikace). Děkuju.

Avatar uživatele
Tomáš Cibulka
před rokem

Dva roky nazpet American Museum of Natural History bez problemu, dnes koukam, ze tam pisou "I am a resident of New York, New Jersey, or Connecticut, and would like to pay what I wish." Podobne je to i u ostatnich muzei

Avatar uživatele
Solich Jan
před rokem

Právě :) A navíc jsem i někde našel, že ten resident může sebou zase vzít hosty... No bude to dobrodružství :D

Další akce