Tropea - Kalábrie

Přímý let z Brna i Prahy do červnové Kalábrie. Letenky od 2 990 Kč

0 komentářů
2019-05-29T13:59:17+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Na jediný týdenní termín od 11.6. do 18.6. zakoupíte nyní přes cestovní kancelář Fischer samostatné zpáteční letenky z Prahy i Brna do slunné Kalábrie, konkrétně na místní hlavní letiště Lamezia Terme. Letenky jsou ideální především pro pravé cestovatele, kteří chtějí procestovat Kalábrii a nepobývat jen na jednom místě v hotelu u pláže a daleko od veškerého zázemí, jaké obvykle nabízejí cestovní kanceláře ve svých zájezdech. Bonusem oproti běžným letenkám je navíc odbavené zavazadlo zdarma.

Po Kalábrii se na spoustu zajímavých míst, například do známého městečka Tropea, pohodlně dostanete vlaky, jízdní řády zjistíte na webu trenitalia.com, jízdenky na regionální spoje stačí kupovat na místě. Pohodlnější a ne tak drahou variantou je samozřejmě půjčení auta. Přímo na letišti v Lamezia Terme si menší vůz půjčíte už od 2.600 Kč na celý týden.

Ubytování vybírejte ideálně co nejdříve, vzhledem ke krátkému času na přípravu a možným vyšším cenám. Aktuálně seženete ve všech zajímavých místech slušné bydlení i se snídaní cca od 1.000 Kč na noc pro dva.

Last–minute letenky kolem 3.000 Kč z Prahy seženete přes portál e-travel.cz do více přímořských destinací, často ale během června můžou být levnější kompletní zájezdy, především na menší ostrovy, kde není takový prostor k většímu cestování.

BRQ/Brno
SUF/Lamezia Terme
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
SUF/Lamezia Terme
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 4 500 Kč
  • Hledej v období 11. - 18.6.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Brna i Prahy na letiště Lamezia Terme
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Lamezia Terme, letiště Praha.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-05-29T13:24:22+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce