Ohrid

Severní Makedonie nejen na prodloužené víkendy z Bratislavy. Letenky od 645 Kč

0 komentářů
2019-04-05T12:48:07+02:00

O akci

Využijte zlevněných letenek Wizz Airu na oblíbené lince z Bratislavy do Skopje a vydejte se na balkánský trip po Severní Makedonii (do loňského roku pod prostým názvem "Makedonie"). Aktuální akce se konečně týká i období června, které už zláká otužilejší jedince i k výletu a koupačce v Ohridském jezeru na hranicích s Albánií. Ze Skopje do Ohridu se přitom každou chvíli dostanete autobusy, cesta zabere zhruba 3,5 hodinky.

Pokud se vám nebude chtít vracet z Ohridu zpět do Skopje, na zpáteční cestě můžete využít rovnou přímou linku z letiště Ohrid do Vídně, rovněž pod taktovou Wizz Airu. 

Cena zpáteční letenky na prodloužené víkendy od pátku do pondělí začíná na 25 EUR pro členy Wizz Discount Clubresp. na 40 EUR pro všechny ostatní. Vydáte-li se na výlet ve dvou osobách, členství ve Wizz Discount Club za 30 EUR se tudíž vyplatí koupit už jen kvůli tomuto výletu (platí totiž pro dvě osoby). Zaplatíte tak stejně jako bez členství a navíc budete mít další rok slevu na lety Wizz Airu.

Na přívětivé ceny narazíte i při výběru ubytování. Noc pro dva nebude problém sehnat od 25 EUR. Tipy, jak ušetřit i další užitečné informace najdete v našem průvodci po Severní Makedonii.

Příklady zpátečních letenek Bratislava – Skopje:

  • 31.5. - 3.6.
  • 21. - 24.6.
  • a další (i mírně levnější) termíny mimo víkendy

Příklady termínů na trase Bratislava – Skopje a Ohrid – Vídeň:

  • Bratislava – Skopje: 7, 21.6.
  • Ohrid – Vídeň: 13, 18.6.
BTS/Bratislava
SKP/Skopje
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
BTS/Bratislava
SKP/Skopje
Jednosměrná letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
OHD/Ohrid
VIE/Vídeň
Jednosměrná letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 57 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Skopje, letiště Ohrid, letiště Vídeň.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-04-05T12:25:47+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce