Španělsko - Valencia

Letenky do Madridu

Na jaká letiště se létá?

Do Madridu se létá na 1 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Madrid Barajas.

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Madridu?

Obvyklá cena za zpáteční letenku z Prahy do Madridu je asi 3 000 Kč. V průměru za 2 500 Kč poletíte z Vídně, Krakova, Wroclawi či Norimberku.

Ceny jsou za lety s příručním zavazadlem.

Kde koupit nejlevnější letenky do Madridu?

Dlouhodobě nejlevnější letenky nabízí Ryanair, takové pak kupujte pouze na stránkách ryanair.com. Další weby dopravců, kde můžete kupovat letenky na přímých letech jsou wizzair.com, csa.cz a iberia.com.

Doporučuji však také porovnat cenové nabídky i s lety s krátkými přestupy a především aerolinky samotné mezi sebou. Srovnání všech aerolinií a jejich cen letenek provedete v našem vyhledávači.

Kdy jsou letenky do Madridu nejlevnější?

Madrid nepatří k typicky turistické či obchodní destinaci a i proto jsou ceny letenek napříč rokem na podobné úrovni. Ani letní prázdniny neznamenají dražší letenky.

Nejlepší dobou k nákupu je pak období od 2 do 3 měsíců před plánovaným odletem. Najdete–li ale letenky s cenou do 1 800 Kč za zpáteční let, kupujte kdykoliv.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Madridu?

Přímý letecké spojení s Madridem nabídne hned několik aerolinek z okolních letišť, a to následovně:

  • z Prahy: ČSA, Iberia a Ryanair
  • z Vídně: Lauda, Iberia a Wizz Air
  • z Krakova: Iberia a Ryanair
  • z Wroclawi: Ryanair
  • z Norimberku: Ryanair

Jak dlouho se letí do Madridu?

Doba letu do Madridu činí rovné 3 hodiny při odletu z Prahy, ale i okolních letišť. Lety s přestupem trvají většinou 5–6 hodin.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců