Cestovatelská výzva: z Makedonie na Bali s Qatar Airways. Letenky od 8 850 Kč

Zpáteční
Před měs

Jak akci využít?

Pro cestovatele srdcem i duší si u Qatar Airways připravili letenky s parádní cenovkou z makedonského hlavního města Skopje na oblíbený indonéský ostrov Bali. Během měsíců ledna až března jsou k dispozici zpáteční letenky za 8.850 Kč. A to se neodmítá!

Skopje přitom vůbec není tak nedostupné místo odletu, jak se zprvu může zdát. Díky lince Wizz Airu z Bratislavy se do Makedonie dostanete za hodinku letu a hlavně velmi levně – zpáteční letenky totiž začínají na 20 € (515 Kč), ty dražší pak na 29 € (745 Kč). Počítejte však s tím, že při cestě tam je nutné přenocovat ve Skopje (přílet z Bratislavy je ve 23:30, odlet Qatar Airways pak v 11:40). Z toho důvodu celou cestu spíš pojměte jako komplexní trip a do Skopje leťte třeba už dva dny před odletem do Asie tak, abyste z návštěvy města taky něco měli. Při zpáteční cestě je pak návaznost mnohem lepší, z Asie přiletíte v 10:40 a let do Bratislavy letí v 15:40. Dejte pozor na odletové dny (Bratislava – Skopje a zpět) se létá jen pondělí, středu, pátek a neděli.

Pokud si sesumírujeme dohromady celou částku, dostáváme se na celkovou cenu za letenky 9.365 Kč z Bratislavy až na Bali. Hotel ve Skopje pak pořídíte kolem 700 Kč na noc pro dva. Ceny letenek na Bali z Prahy či Vídně na dané období neseženete pod 15.000 Kč.

Letenky

Běžná cena: 15 000 Kč
David facepalm
Už nejsou...
Letenky se už bohužel vyprodaly nebo společnost své ceny opravila. Více štěstí při dalším lovu - a nebo si nastav hlídače akčních letenek! :)
  • Skopje - Denpasar
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden - březen
  • 1 přestup
  • 22 hodin letu

Cena od 8 850 Kč 

Vyhledej letenky od 8 850 Kč

cestujlevne.com

  • Bratislava - Skopje
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden - březen
  • 0 přestupů
  • 1 hodinu letu

Cena od 515 Kč 

Vyhledej letenky od 515 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 20. 12. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 15 000 Kč. Ušetříš přibližně 41 %.

Platnost

Platí do aktualizace tarifu, letenky plaťte ihned kartou.

Termíny

Leden až březen 2018

Přestup

Na cestě vás čekají dva dlouhé přestupy na letišti Doha Hamad.

Dopravce

Proletíte se s prémiovou aerolinkou Qatar Airways.

Zavazadla

U Qatar Airways zdarma odbavené zavazadlo do 30 kg, u Wizz Air jen příruční. Na Bali je teplo, příručák určitě může stačit.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Už neplatí, jsou za necelých 14tis

Avatar uživatele

poradite mi normalni ubytovani na Bali hostel, hotel, na tento vanocni vikend 23 a 24.12, budu poprve tam a nevim v jake casti Denpasaru zustat abych to mel pohodlne, avsak to vite dobry pomer kvalita/cena, dekuji.

Záleží co očekáváš.. Guesthousů v podobě vilek s bazénem jsou tu stovky. Lokalit taky kvanta. Na rozkoukání asi ideál Sanur.

Avatar uživatele

Jestli chcete pěkné a levné ubytko, odjeďte tagem mimo Denpasar. Je díky Australanům neuvěřitelně předražený. Ubud není špatná volba, je co vidět, ale turistů také dost.

Avatar uživatele

Pravda, obzvláště v období Vanoc. Plno lidí , především Australanů zde pojede jako už tradčně slavit příchod Nového roku. Například výše zmíněný Ubud byl letos dost přeplněny i mimo hl. sezónu (listopad).

Avatar uživatele

Máte, prosím,nějaké aktuální info o sopce na Bali.dekuji

Avatar uživatele

Strejda Gugl rika ze ne...

Avatar uživatele

Dle poslední dnešní zprávy od místních v blízkosti sopky je vulkán stále ve fázi, kdy chvilku aktivně dýmí a chvilku je v klidu, stav již není tak kritický a dostatek lidí v okolí sopky se vrátil domů přesto však stále platí velmi zdvižený prst pro oblast v okolí 20km od sopky, což bych bral jako dostatečné varování a do těch 20 km bych se nepřibližoval. Byli jsme na Bali 3 týdny na přelomu října a listopadu, kdy situace byla docela dost riziková, jenže to vypadalo, že se Gunung Agung uložil ke spánku, což se bohužel následně změnilo a vulkán začal být znovu až velmi aktivní, kdy chrlil už i lávu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Makedonie Přílet na letiště Skopje Alexandr Veliký

Neobjevená perla Balkánu

Letecky snadno dostupná a dodnes nepoznaná balkánská perla, která nabízí bezpočet možností pro cestovatele. Ohromí nádhernou přírodou, architekturou s prvky islámu i křesťanství, jezerem Ohrid či překrásnými národními parky. Návštěvu Makedonie si prostě nesmíte nechat ujít.

Průvodce pro Makedonie
Průvodce pro letiště Skopje Alexandr Veliký

Zavřít
Ikona pinu
Indonésie Přílet na letiště Bali Denpasar

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie
Průvodce pro letiště Bali Denpasar

Zavřít
Ikona pinu
Slovensko Přílet na letiště Bratislava M. R. Štefánika

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko
Průvodce pro letiště Bratislava M. R. Štefánika