Bali Nusa Penida

Cestovatelská výzva: z Makedonie na Bali s Qatar Airways. Letenky od 8 850 Kč

8 komentářů
2017-12-20T13:15:00+01:00

O akci

Pro cestovatele srdcem i duší si u Qatar Airways připravili letenky s parádní cenovkou z makedonského hlavního města Skopje na oblíbený indonéský ostrov Bali. Během měsíců ledna až března jsou k dispozici zpáteční letenky za 8.850 Kč. A to se neodmítá! 

Skopje přitom vůbec není tak nedostupné místo odletu, jak se zprvu může zdát. Díky lince Wizz Airu z Bratislavy se do Makedonie dostanete za hodinku letu a hlavně velmi levně – zpáteční letenky totiž začínají na 20 € (515 Kč), ty dražší pak na 29 € (745 Kč). Počítejte však s tím, že při cestě tam je nutné přenocovat ve Skopje (přílet z Bratislavy je ve 23:30, odlet Qatar Airways pak v 11:40). Z toho důvodu celou cestu spíš pojměte jako komplexní trip a do Skopje leťte třeba už dva dny před odletem do Asie tak, abyste z návštěvy města taky něco měli. Při zpáteční cestě je pak návaznost mnohem lepší, z Asie přiletíte v 10:40 a let do Bratislavy letí v 15:40. Dejte pozor na odletové dny (Bratislava – Skopje a zpět) se létá jen pondělí, středu, pátek a neděli. 

Pokud si sesumírujeme dohromady celou částku, dostáváme se na celkovou cenu za letenky 9.365 Kč z Bratislavy až na Bali. Hotel ve Skopje pak pořídíte kolem 700 Kč na noc pro dva. Ceny letenek na Bali z Prahy či Vídně na dané období neseženete pod 15.000 Kč.

  • Ušetříš až 41 % oproti obvyklé ceně 15 000 Kč
  • Hledej v období Leden až březen 2018
  • Čeká tě přestup na letišti Na cestě vás čekají dva dlouhé přestupy na letišti Doha.
  • Poletíš s aeroliniemi Proletíte se s prémiovou aerolinkou Qatar Airways.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je U Qatar Airways zdarma odbavené zavazadlo do 30 kg, u Wizz Air jen příruční. Na Bali je teplo, příručák určitě může stačit.
SKP/Skopje
DPS/Bali
Zpáteční letenky
22 hodin letu (1 přestup)
BTS/Bratislava
SKP/Skopje
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Skopje, letiště Bali, letiště Bratislava.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-12-20T12:52:57+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Stanley
před 6 lety

Už neplatí, jsou za necelých 14tis

Avatar uživatele
Paulo
před 6 lety

poradite mi normalni ubytovani na Bali hostel, hotel, na tento vanocni vikend 23 a 24.12, budu poprve tam a nevim v jake casti Denpasaru zustat abych to mel pohodlne, avsak to vite dobry pomer kvalita/cena, dekuji.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Záleží co očekáváš.. Guesthousů v podobě vilek s bazénem jsou tu stovky. Lokalit taky kvanta. Na rozkoukání asi ideál Sanur.

Avatar uživatele
Marek
před 6 lety

Jestli chcete pěkné a levné ubytko, odjeďte tagem mimo Denpasar. Je díky Australanům neuvěřitelně předražený. Ubud není špatná volba, je co vidět, ale turistů také dost.

Avatar uživatele
Jirka Kursa
před 6 lety

Pravda, obzvláště v období Vanoc. Plno lidí , především Australanů zde pojede jako už tradčně slavit příchod Nového roku. Například výše zmíněný Ubud byl letos dost přeplněny i mimo hl. sezónu (listopad).

Avatar uživatele
Bkanche
před 6 lety

Máte, prosím,nějaké aktuální info o sopce na Bali.dekuji

Avatar uživatele
Jj
před 6 lety

Strejda Gugl rika ze ne...

Avatar uživatele
Jiří Kursa
před 6 lety

Dle poslední dnešní zprávy od místních v blízkosti sopky je vulkán stále ve fázi, kdy chvilku aktivně dýmí a chvilku je v klidu, stav již není tak kritický a dostatek lidí v okolí sopky se vrátil domů přesto však stále platí velmi zdvižený prst pro oblast v okolí 20km od sopky, což bych bral jako dostatečné varování a do těch 20 km bych se nepřibližoval. Byli jsme na Bali 3 týdny na přelomu října a listopadu, kdy situace byla docela dost riziková, jenže to vypadalo, že se Gunung Agung uložil ke spánku, což se bohužel následně změnilo a vulkán začal být znovu až velmi aktivní, kdy chrlil už i lávu.

Další akce