Z Milána, Mnichova či Budapešti na Krabi. Letenky od 10 570 Kč

Zpáteční
Před 5 měs

Jak akci využít?

Vítěz letošní ankety Skytrax, 5* aerolinka Qatar Airways, nabízí akční letenky z několika evropských měst do oblíbené thajské oblasti Krabi, poblíž které se nachází třeba ostrovy Ko Lanta nebo Phuket.

Nejlevnější letenky na omezený počet termínů seženeme z milánského letiště Malpensa od 305 € / 7.940 Kč. Na zpáteční cestě je však vždy celodenní stopover v Kataru, kdy sice máme nárok na tranzitní vízum zdarma, nikoliv však na hotel, ten jde plně na naše náklady. Vzhledem k vhodným časům přípojů easyJetu z/do Prahy není nutné nocovat v Miláně a celkově cesta z Prahy vyjde cca na 9.115 Kč. Celkové náklady i s hotelem v Dauhá vyrostou cca na 10.000 Kč. Se zakoupeným zavazadlem u easyJetu pak o 1.300 Kč dráž na osobu.

Akce se vztahuje i na lety z Budapešti (za 129.400 HUF / 11.015 Kč / 425 €) a z Mnichova za 405 € / 10.570 Kč.

Hlavní sezona začíná v thajsku na začátku listopadu, zlevněné letenky můžete využít od září do začátku prosince.

Letenky s Qatar Airways z Prahy na Krabi v dnešní slevě nejsou dostupné, standardní cena je stále 15.200 Kč.

Letenky

Běžná cena: 15 000 Kč
 • Milán - Krabi
Odkud Milán Milán Malpensa
Kam Krabi Krabi
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - prosinec
 • 1 přestup
 • 27 hodin letu

Cena od 7 940 Kč 

Vyhledej letenky od 7 940 Kč

qataraiways.com

 • Mnichov - Krabi
Odkud Mnichov Mnichov
Kam Krabi Krabi
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - prosinec
 • 1 přestup
 • 17 hodin letu

Cena od 10 570 Kč 

Vyhledej letenky od 10 570 Kč

qataraiways.com

 • Budapešť - Krabi
Odkud Budapešť Budapešť Ferenc Liszt
Kam Krabi Krabi
 • Zpáteční letenka
 • Na Září - prosinec
 • 1 přestup
 • 15 hodin letu

Cena od 11 015 Kč 

Vyhledej letenky od 11 015 Kč

qataraiways.com

Ukázka letenek z 25. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 15 000 Kč. Ušetříš přibližně 30 %.

Platnost

Akce platí do 26. července nebo vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Letět můžete od září do prosince 2017.

Přestup

Přestupovat budete v Doha Hamad, v případě delších přestupů zažádejte o tranzitní vízum zdarma a podívejte se do města.

Dopravce

Dopravu zajistí nejlepší aerolinka světa za rok 2016 Qatar Airways.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30 kg a příruční do 7 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nemilá situace, koupeny a zaplaceny letenky Milan-Krabi s přestupem v Doha na pár hodin. Po několika dnech a náhodné kontrole rezervace změnil Qatar let tam i zpět. Let z Doha-Krabi zrušen a nahrazen pozdním s čekáním 18h!, tzn. přílet o den později! Totožné zpět kdy letenka Krabi-Doha zrušena a odlet přesunut z večera již na ráno s čekáním v Doha delším o dalších 10h. Pobyt se tak uměle zkrátí o 2 dny čekáním v Doha na letišti.

Máte zkušenosti, jak tohle řešit? Šlo by řešit alespoň 400eur kompenzací za čekání o 10h resp. zrušení předem zakoupených letů? Díky za odpověď

Avatar uživatele

Na homepage pro CZ je hezky bug - ukazuje to PRG - KRABI za prijemnych 5000 kc businessem, bohuzel je to jen chyba na promo strance, zadny termin jsem az do prosince za tuhle cenu nenasel :)

Avatar uživatele

Dobrý den,

nějaké akce na únor? Praha- Krabi?

díky

Přijdou, zatím příliš brzy na rezervování.

Avatar uživatele

Ako je to s pocasim zaciatkom Zari? Vsade pisu ze je peak monsunu takze asi sa to uplne neoplati, alebo ma niekto ine skusenosti?

Avatar uživatele

Ahoj, při zadání detailu karty se mi stránka sekla a potvrzení doposud nepřišlo. Zkoušel jsem refresh, ale nic. Platbu mi na účtu zablokovali. Poradíte co s tím? Zkusit koupit ještě jednou nebo čekat? Bojím, se že již zítra bude vše pryč. Navíc se jedná o dokup letenky k již existující rezervaci :(

Ahoj, napiš jim na FB. Problém je, že máš transakci blokovanou, takže udělat další rezervaci může vést k tomu, že budeš mít pak 2 :/

Avatar uživatele

prosím kolik vyjde cena na 14 dní přes Vánoce,nebo 14 dní začátkem ledna 2018

Dobrý den, přes Vánoce je vždy nejdráž, začátkem ledna zatím z Budapešti okolo 12.700 Kč, viz odkazy výše.

Avatar uživatele padrino11

Je Katar tolerantní země k metrosexuálům?

Avatar uživatele padrino11

Myslím tedy hlavně outfit a kabelku.

Avatar uživatele dupy

Tak už nahodili i Prahu

from 11,610 CZK

Avatar uživatele dupy

+Qatar: Free Doha Stopover for transit passengers

Explore Qatar with a free hotel stay from 7 May until 30 September 2017. Turn a layover into a stayover, and experience two holidays in one.

A našlas nějaký takový let? Já tedy ne...

Avatar uživatele dupy

Limited-time offer. Book online by 23:59 this Wednesday and travel within the next months*.

Avatar uživatele dupy

Proč to při odpovědi dubluje příspěvek?

To je sice hezké, že se to má kupovat do zítřejší půlnoci, ten mail od QA mi přišel taky, ale za tu cenu tam žádný takový let není.

Avatar uživatele

Taky jsem nic nenašla

Super cena. Jsem od června v Krabi a letenka z Prahy stála 14 tisíc Kč. Do Bangkoku a odtud asi 1000 THB přelet do Krabi

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

A už tam budem?

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Milán Malpensa

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Milán Malpensa

Zavřít
Ikona pinu
Thajsko Přílet na letiště Krabi

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Krabi

Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Mnichov

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt