Severní Mariany

Z Prahy přes Koreu doprostřed Pacifiku: Severní Mariany nebo Guam. Letenky od 12 347 Kč

0 komentářů
2017-10-20T14:54:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Je to s podivem, ale akční letenky do Jižní Koreje, o kterých jsme informovali včera, stále drží na hodnotě 9.017 Kč a my tak máme možnost je využít k návštěvě ještě vzdálenějších míst. Vypravíme se rovnou doprostřed Tichého oceánu na tropický ostrov Saipan na Severních Marianech. Využijeme totiž skutečnosti, že Severní Mariany jsou mezi Korejci velmi oblíbené, a tak na trase ze Soulu vládne čilá konkurence, což samozřejmě tlačí ceny dolů. Za mírně vyšší cenu můžete letět ze Soulu i na ostrov Guam o kousek vedle.

Pro cestu z Prahy do Soulu tedy využijete aerolinku China Eastern Airlines s přestupem v Šanghaji, kde klidně můžete po bezplatném vyřízení tranzitního víza po příletu opustit letiště a maglevem se projet do centra. 

Po příletu do Koreji si nechte pár dní na prohlídku Soulu a pak už vyrazte směr tropický ráj, teplo a moře. Na let mezi Koreou a Saipanem využijeme aerolinek T'way Airlines (nutná registrace online – zdarma), standardní low-cost společnosti, která však na rozdíl od těch evropských přepravují odbavené zavazadlo zdarma. Ceny jsou nejlevnější v průběhu prosince, a to 172.900 wonů za zpáteční letenku, tedy cca 3.330 Kč. V průběhu listopadu pak nejčastěji poletíte za cenu 201.500 wonů / 3.900 Kč, a to jak na Saipan, tak na ostrov Guam. Za tuto cenu můžete využít i aerolinku Jeju Air.

Nejprve vyberte termíny tak u obou letenek tak, aby vám vyhovovaly a navazovaly na sebe. Jako první určitě kupte zpáteční let z Prahy do Soulu, kde je pravděpodobnost vyprodání/nedostupnosti daleko vyšší než u letů z Koreji do Pacifiku.

Severní Mariany i Guam jsou přidruženým územím USA, pro cestu je tak nutné mít vyřízené platné povolení ESTA. Jižní Korea je pak bezvízová, stejně jako mezipřistání v Šanghaji.

PRG/Praha
SEL/Soul
Zpáteční letenky
20 hodin letu (1 přestup)
ICN/Soul
SPN/Saipan
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
3 330 Kč
ICN/Soul
GUM/Guam
Zpáteční letenky
5 hodin letu (přímý let)
3 900 Kč
  • Ušetříš až 31 % oproti obvyklé ceně 18 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji na začátku prosince, listopad pak cca o 500 Kč dražší.
  • Čeká tě přestup na letišti Delší i kratší přestupy na letišti Šanghaj, v Koreji si pak určitě mezi lety nechte alespoň den a přečtěte info o letišti Soul Incheon.
  • Poletíš s aeroliniemi Cestu z Evropy do Koreji zajistí China Eastern Airlines, dále na Severní Mariany poletíte s T'way Air.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Soul všechna letiště, letiště Soul Incheon, letiště Saipan, letiště Guam.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-10-20T14:02:12+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce