Namibie

Z Vídně do Namibie i se stopem v JAR a kufrem v ceně. Letenky od 12 736 Kč

0 komentářů
2018-11-08T11:24:00+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zajímavý tarif společností Virgin Atlantic a British Airways potěší všechny dobrodruhy a milovníky Afriky. Vypravte se do čarokrásné Namibie, kde poznáte všechny krásy afrického kontinentu na jednom místě a navíc v bezpečném prostředí. Ať už se budete chtít vypravit za domorodými kulturami, na úžasná safari nebo za neskutečnými sceneriemi největších písečných dun na světě, nekonečného pobřeží nebo po bývalých německých koloniálních městech, jste tu správně. Ostatně vše užitečné shrne náš průvodce Namibií, včetně informací, jak zařídit vízum, které je nutné vyřizovat v předstihu na ambasádě v Berlíně (pro ČR), resp. ve Vídni (pro SK). 

A co víc, za příplatek pouhých 100 Kč můžete zvolit i libovolně dlouhý stopover v jihoafrickém Johannesburgu, během kterého navštívíte třeba Krugerův národní park nebo se vydáte do Dračích hor či zajímavých zemiček Lesotha a Svazijska. (Pozor, do JAR můžou bez víz pouze obyvatelé ČR. Slováci musí vyřídit vízum v předstihu na velvyslanectví ve Vídni).

Není od věci zdůraznit, že tarif v sobě zahrnuje i odbavené zavazadlo do 23 kg, což dnes není pravidlem už ani při cestě do Afriky.

VIE/Vídeň
WDH/Windhoek
Zpáteční letenky
23 hodin letu (2 přestupy)
VIE/Vídeň
JNB/Johannesburg JNB/Johannesburg
WDH/Windhoek WDH/Windhoek
VIE/Vídeň
3x letenky
25 hodin letu (2 přestupy)
  • Ušetříš až 25 % oproti obvyklé ceně 17 000 Kč
  • Hledej v období Od 1. února do 28. března 2019
  • Čeká tě přestup na letišti Čekají vás dva přestupy na Londýn-Heathrow a v Johannesburg.
  • Poletíš s aeroliniemi Virgin Atlantic Airways na dálkovém letu, přískoky z Vídně do Londýna a z JoBurgu do Windoeku s British Airways.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Windhoek, letiště Johannesburg.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-11-08T11:45:33+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce