Sicílie

Za jarním počasím z Vídně na Sicílii. Letenky od 920 Kč

7 komentářů
2019-01-08T11:15:00+01:00

O akci

Do oblasti Středozemního moře většinou míříme za koupáním a mořem, přitom brzké jarní období je k návštěvě přinejmenším stejně vhodné. V moři se sice nevykoupete, ale naopak budete mít mnohem větší prostor k objevování, poznávání a turistice. A právě Sicílie, největší a nejrozmanitější ostrov Středomoří, je ideálním místem k jarnímu výletu. Příjemné teploty kolem 20 stupňů vybízí k pěším výletům do přírody i po městech a ceny ubytování klesají oproti létu na příjemnou úroveň mezi 800 a 1.200 Kč za noc pro dva. O tom, že se tu za žádných okolností nebudete nudit, vás přesvědčí náš obsáhlý průvodce po Sicílii.

Nejlevnější letenky seženete z Vídně do Catanie na nové lince Wizz Airu od ledna až do začátku dubna na mnoho termínů. Budou vás stát 40 € / 1.025 Kč, členové WDC pak poletí dokonce jen za 20 € / 520 Kč! Cestujete-li ve dvou, členství se vyplatí přikoupit už při první cestě. Pro dvě osoby stojí 800 Kč + 2x520 Kč za zpáteční letenku, čímž se dostáváte na finální cenu 920 Kč za jednu letenku, tedy o stovku méně než bez členství. Slevu na všechny lety s Wizz Air pak budete mít ještě celých 12 následujících měsíců. 

Nezapomeňte, že Wizz Air nabízí zdarma jen malé příruční zavazadlo. Potřebujete-li větší bagáž, zakupte si odbavený kufřík do 10 kg za 8 € jedním směrem. 

  • Ušetříš až 54 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Leden až duben
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Vídně na letiště Catania.
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 30 x 20 cm.
VIE/Vídeň
CTA/Catania
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Catania.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-01-08T10:17:54+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Julie Jakubův
před 4 lety

Vříjnu jsem tam byla s Ryanairem a neřešili nic. Ani jsem si nekupovala žádné vymoženosti pro zavazadlo ani příruční, kromě sedačky a vše ok a lidi měli i ty velké "vixlajvantové tašky a nic.

Avatar uživatele
Štěpán
před 4 lety

Chybička v poslední větě prvního odstavce ;-) - nutit/nudit.

Kryštof Hájek
před 4 lety

Díky! :)

Avatar uživatele
František
před 4 lety

Máte teď někdo novou zkušenost jak moc kontrolují velikost těch batohů? Dokážu se tam sbalit klidně na týden co se týče oblečení, ale už tam nenarvu karimatku a spacák... tak jestli by moc řešili, kdyby mi to třeba vyselo ven.

Avatar uživatele eutomas
eutomas
před 4 lety

Asi to väčšinou závisí od personálu a letiska, aj keď sa mi zdá, že skôr sú v poslednom čase prísnejší. V decembri vo Viedni nechceli jednu slečnu pustiť do lietadla bez zaplatenia poplatku za ďalšiu batožinu za igelitku z taxfree, kde mala asi 2-3 fľaše alkoholu a samozrejme sa jej nezmestili do jej kabelky.

Avatar uživatele Karel
Karel
před 4 lety

To je doufám legrace, tenhle dotaz. Jasně že ti trčící spacák/karimatku vyhmátnou.

Avatar uživatele Marek Sourak
Marek Sourak
před 4 lety

Klasicky troll :-)

Další akce