Letiště Munster Osnabruck

Munster Osnabruck International  Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

FMO (IATA)
EDDG (ICAO)
Německo

Malé mezinárodní letiště ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko mezi městy Münster (25 km) a Osnabrück (34 km). Po českého cestovatele leží na samém okraji zájmu: je daleko a nic pořádného z něj nelétá. Pravidelné linky směřují jen za mořem (a za vysoké ceny), případně do Mnichova. Malý terminál pak jen dokládá zanedbatelný význam tohoto letiště.

 


Letenky

Míříte-li do oblasti okolo letiště, zcela jistě vyjde levněji letět z Prahy či Vídně na letiště v Düsseldorfu, odkud dojedeme vlakem či Flixbusem. Průměrná cena zpátečních letenek z Prahy do Düseeldorfu činí kolem 3.500 Kč.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Münster

Do centra Münsteru můžete využít trojici autobusových linek D50, R51 a S50, jejichž souhrnný interval činí 30 minut, první spoje jedou kolem 5:00, poslední pak okolo 23:30. Cena jízdenky do Münsteru činí 5,50 € a cesta zabere zhruba 35 minut.

Osnabrück

Letiště s Osnabrückem pak spojuje autobus číslo X150, který končí u hlavního nádraží. Jezdí od 4:00 do 23:15 vždy jednou za hodinu a za jízdenku zaplatíme 10,30 €. Cesta zabere zhruba 40 minut.


Služby na letišti

Připojení k internetu neomezeně a zdarma obstará veřejná wifi síť "FMO-WiFi".

Krásná vyhlídková terasa se nachází vlevo od terminálu u parkoviště P1. Vstup je zdarma, pouze provoz je velmi slabý, a tak je možnost, že za dobu čekání uvidíte maximálně jedno letadlo – to vaše.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Německa? Nastav si hlídače