Letiště Volos Nea Anchialos National

Volos Nea Anchialos National Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

VOL (IATA)
LGBL (ICAO)
Řecko

Malé a zbrusu nové letiště Nea Anchialos najdeme 40 km od města Volos a je nejbližším vstupním bodem pro oblíbenou dovolenkářskou oblast poloostrova Pelion.

Navzdory faktu, že Volos má na rozdíl od ostatních řeckých menších letišť moderní terminál schopný pojmout i větší počty cestujících, i v letní sezoně tak trochu zeje prázdnotou. Pravidelné linky sem nelétají žádné a i těch charterových s turisty je málo, anebo efektivita řecké ekonomiky v praxi.

 


Letenky

Letenky na pravidelných linkách do Volosu zakoupíte v současnosti pouze na sezonní lince Condoru z Mnichova. Průměrná cena za zpáteční cestu bude kolem 3.500 Kč.

V létě sem zamíří několik málo charterů Travel Service z Prahy, ani na nich se však obvykle letenky neprodají. Jedinou šancí, jak využít letiště Volos k dovolené poblíž, je zakoupení celého zájezdu.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Vzhledem k faktu, že na letiště většinou přiletíte charterovým letem od cestovní kanceláře, dopravu nemusíte řešit. Autobusem budete odvezeni do hotelu v ceně zájezdu.

Ke všem sezonním letům Condoru a dalších aerolinek jezdí autobusy z Volosu (jízdní řád). Jízdenka se kupuje u řidiče a stojí 3 €.


Služby na letišti

Terminál je sice moderní a poměrně prostorný, tím však jeho plusy končí.

Na letišti se nepřipojíte k wifi a najdete tu pouze jede duty free shop s předraženými cetkami a kavárnu s předraženou kávou.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Řecka? Nastav si hlídače