Zavřít boční panel

Ubytování na Velikonočním ostrově

Kde se ubytovat na Velikonočním ostrově

Na ostrově je pouze jedno větší městečko Hanga Roa, v jehož okolí se nachází téměř všechno ubytování sčítající 217 hotelů a penzionů.. Na své si přijdou všichni – dobrodruzi se stanem i lidé toužící po luxusu – každopádně ceny tu budou o něco vyšší než v jiných zemích.

Ceny

Nejlevnější ubytování začíná na přibližně 500 Kč za stan v kempu nebo za postel v hostelu. Výhodou těchto ubytování je často možnost vařit si, což výrazně sníží náklady pobytu na ostrově.

Soukromé pokoje začínají na 1.500 Kč, o něco levněji se dá sehnat pokoj přes Airbnb. Noc v lepším hotelu může stát i 5.000 Kč a v nejdražším resortu až 10.000 Kč za pokoj.

Prohlédněte si nabídku ubytování na Velikonočním ostrově pro váš termín.

Vyhledej si svůj hotel na Velikonočním ostrově. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Velikonoční ostrov, také nazývaný Rapa Nui, je nejodlehlejší obydlený ostrov na světě. Leží v jižní části Tichého oceánu, daleko od Ameriky i Austrálie. Přestože patří k Chile, místní obyvatelé si díky odlehlosti ostrova stále zachovávají svůj jazyk i kulturu. Pomalé tempo a poklidný styl života místních vám pomůže užít si dovolenou.

Ostrov je maličký, přistávací dráha se táhne z jedné strany ostrova na druhou, můžete tu čekat jedno menší městečko, příjemnou celoroční teplotu nad 20 °C a především tajuplné sochy moai. Pokud se sem opravdu vydáte, nebudete zklamaní, na sochy narazíte prakticky kdekoli.

Kromě soch na tebe čeká krásná příroda, nízké vulkanické kopečky, mořské želvy, východy i západy slunce do moře, neuvěřitelná noční obloha.

Průvodce pro tebe napsal Iva
Připrav se na
4–7 dní
Velikonoční ostrov je poměrně malý, a tak vám k jeho návštěvě bude 4–7 dní bohatě stačit.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Celoročně
Na Velikonoční ostrov můžete jet kdykoli. Počasí je stálé a teploty se pohybují nad 20 °C.
Více o počasí
Letenky od
13 500 Kč
Tolik stojí zpáteční letenka ze Santiago de Chile koupená s předstihem 2–3 měsíce.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu