Tbilisi

Ubytování v Tbilisi

Kde se ubytovat v Tbilisi

Největší koncentraci hotelů, rodinných hotýlků, apartmánů i hostelů najdeme na západním břehu řeky Kura podél dvou hlavních ulic Rustaveli Avenue a Pekini Avenue.

Chcete-li omezit čas v dopravních prostředcích, hledejte ubytování v jižní části Rustaveli v tzv. Dzveli Tbilisi, tedy Starém městě. Počítejte ale s o něco vyššími cenami.

Jako ideální lokalita se pak jeví naopak severní část Rustaveli směrem k parku Vake. Do Dzveli Tbilisi se stále dá dojít pěšky nebo se přiblížit pomocí metra. My zvolili např. tento rodinný hotel Victoria Royal s rozumnou cenou 550 Kč za noc.

Ceny

Zatímco menší rodinné guesthousy nabídnou ubytování v původních zástavbách města mezi 500–800 Kč za pokoj, moderní hotely budou stát od 1 500 Kč více.

Rozmanitost je velká, a to jak v kvalitě, tak i ubytování. Není proto na škodu přečíst alespoň pár recenzí k vámi vybranému ubytování.

Tbilisi je město kontrastu, kdy vedle nejlevnějších hostelů se budou tyčit moderní budovy nadnárodních hotelových řetězců Marriott, Radisson Blu, Ramada, Best Western nebo Mercure, kdy ceny za noc skáčou mezi 3–5.000 Kč.

Chystáš se do Tbilisi?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel v Tbilisi. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.