Gili ostrovy

Ubytování na Gili ostrovech

Kde se ubytovat na Gili

Hotelů na všech třech Gili ostrovech najdete dostatek. Ubytování si můžete rezervovat dopředu přes booking.com nebo hledat až na místě. V ceně pokoje je většinou i snídaně, která je však velmi jednoduchá a na výběr je hlavně z menu palačinky, vajíčka a toasty. Téměř pravidlem je společná sprcha se záchodem a častokrát slabý tlak vody. Klimatizace je už v nabídce většiny hotelů.

Největší nabídku najdete na Gili Trawagan, protože se jedná o největší ostrov. Nabídek ubytování tu najdete více než 100. Mezi levnější budgetové hotely patří Gili Nyepi u přístavu, Coconut Garden Resort na severu ostrova nebo hotel Gili Castle. Nachází se tu také několik luxusních vil, které si můžete pronajmout za 200–600 eur za noc. Jde například o Gili Villas, Kelapa Villas na severu ostrova, nebo Villa Julius na západním pobřeží.

Mezi levnější budgetové hotely na Gili Meno patří Gili Meno Eco hostel na východním pobřeží, Rawan Indah nebo The Sunset Gecko. Najdete tu však i dražší luxusní resorty jako Mahamaya Boutique Resort, Seri Resort Gili Meno nebo Sunset House Gili Meno. Je v podstatě jedno, v jaké části ostrova si vyberete ubytování, stačí se jen rozhodnout, zda chcete bydlet hned u pobřeží nebo několik desítek metrů ve vnitrozemí.

Na Gili Air se můžete ubytovat v levnějších budgetových ubytováních Gili Air Hostel na jihu ostrova nebo Gili Ku Bungalow. Najdete tu však i dražší luxusní resorty jako Samata Village Gili Air.

Ceny

Gili ostrovy jsou relativně levné a dá se tu najít pokoj pro dva za několik eur za noc. Vybavením a prostředím samozřejmě cena stoupá. Zlatou střední cestu na ostrově Gili Trawangan určitě představuje Wonderland Guesthouse nebo Akalanka hotel, kde za dvojlůžkový pokoj nezaplatíte víc než 25 euro. Na Gili Meno zase doporučujeme Exotic House Gili Meno, kde se cena za noc pro dvojici pohybuje na úrovni 15–20 euro i se snídaní. Tři velmi útulné bungalovy s klimatizací se nachází na východní straně pobřeží, jen pár minut chůze od přístavu.

Pokud vyhledáváte luxus, najdete na ostrově i luxusní vily a bungalovy. Zde se cena za noc pohybuje od 100 euro. Dobrý tip na hotel na ostrově Gili Air je Ocean 5 Dive, který se nachází na východním pobřeží v ceně asi 25 euro za noc za pokoj s balkónem, se snídaní a klimatizací. Hotel má k dispozici i bazén a hotelový bar je situován jen pár kroků od pláže.

Chystáš se na Gili ostrovy?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel na Gili ostrovech. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.