Kde se ubytovat na Lomboku

Hotelů na Lomboku je dostatek, od těch jednoduchých až po drahé luxusní vily. Ubytování si můžete rezervovat dopředu například přes booking.com nebo hledat až na místě. V ceně pokoje je většinou i snídaně, která je velmi jednoduchá a na výběr jsou hlavně vajíčka, palačinky a toasty. Téměř pravidlem je sprcha se záchodem v jedné místnosti a častokrát slabý proud vody. Klimatizace je už v nabídce většiny hotelů.

Nejrušnějšími oblastmi jsou Kuta Lombok na jihu ostrova a Senggigi na západě, kde není problém sehnat hotel v jakékoli cenové kategorii. Hotely nabízí všechny služby, od pronájmu skútrů, organizování výletů či školy surfování. Platby kartou jsou stále rozšířenější, ale většinou se účtuje poplatek 3 %.

Selong Belanak. V okolí této krásné surfařské pláže pro začátečníky najdete několik ubytovacích zařízení. Mezi nejluxusnější vily patří Seven Havens Residence nebo Villa Atas Lombok. Do 10 minut od pláže se ubytujete i v levnějších hotelech s bazénem (Ola Ola Lombok, Tiki Lodge). Turismus tady teprve ožívá, ale s omezenou slovní zásobou se anglicky domluvíte v celém okolí.

V okolí měst Sira a Medana na severozápadním pobřeží blízko Tanjung najdete také několik ubytovacích turistických možností.

Ceny

Lombok je relativně levný a lze tu najít pokoj pro dva za několik eur na noc. S vybavením a prostředím samozřejmě stoupá cena. Cena za malý bungalov v Kutě s klimatizací a snídaní se pohybuje kolem 20–30 euro za noc pro dva. Pokud vyhledáváte luxus, najdete na ostrově i luxusní vily i infinity bazény s full servisem. Cena za noc se může pohybovat i od 200 eur.

Vyhledej si svůj hotel na Lomboku. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 2 lety
Navrhni úpravu