Průvodce ostrovem
Klidný Lombok
Hledáš místa, která navštívit, kolik peněz si s sebou vzít, čím se dopravovat nebo co ochutnat?
Projdi si průvodce, který ti na všechny otázky odpoví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit
Zavřít boční panel

Ubytování na Lomboku

Kde se ubytovat na Lomboku

Hotelů na Lomboku je dostatek, od těch jednoduchých až po drahé luxusní vily. Ubytování si můžete rezervovat dopředu například přes booking.com nebo hledat až na místě. V ceně pokoje je většinou i snídaně, která je velmi jednoduchá a na výběr jsou hlavně vajíčka, palačinky a toasty. Téměř pravidlem je sprcha se záchodem v jedné místnosti a častokrát slabý proud vody. Klimatizace je už v nabídce většiny hotelů.

Nejrušnějšími oblastmi jsou Kuta Lombok na jihu ostrova a Senggigi na západě, kde není problém sehnat hotel v jakékoli cenové kategorii. Hotely nabízí všechny služby, od pronájmu skútrů, organizování výletů či školy surfování. Platby kartou jsou stále rozšířenější, ale většinou se účtuje poplatek 3 %.

Selong Belanak. V okolí této krásné surfařské pláže pro začátečníky najdete několik ubytovacích zařízení. Mezi nejluxusnější vily patří Seven Havens Residence nebo Villa Atas Lombok. Do 10 minut od pláže se ubytujete i v levnějších hotelech s bazénem (Ola Ola Lombok, Tiki Lodge). Turismus tady teprve ožívá, ale s omezenou slovní zásobou se anglicky domluvíte v celém okolí.

V okolí měst Sira a Medana na severozápadním pobřeží blízko Tanjung najdete také několik ubytovacích turistických možností.

Ceny

Lombok je relativně levný a lze tu najít pokoj pro dva za několik eur na noc. S vybavením a prostředím samozřejmě stoupá cena. Cena za malý bungalov v Kutě s klimatizací a snídaní se pohybuje kolem 20–30 euro za noc pro dva. Pokud vyhledáváte luxus, najdete na ostrově i luxusní vily i infinity bazény s full servisem. Cena za noc se může pohybovat i od 200 eur.

Vyhledej si svůj hotel na Lomboku. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Lombok, téměř zapomenutý ostrov s nádhernou přírodou rozprostírající se hned vedle známějšího souseda, ostrova Bali. Říká se, že Lombok vypadá jako Bali před 20 lety. Turismus se teprve probouzí, a proto vás čeká všudypřítomný klid, poloprázdné pláže s bílým pískem a téměř nedotknutelná zelená příroda. Ostrov ležící jen 40 km od Bali je vykoupením pro všechny, kteří se vyhýbají plným plážím a rušným městům.

Průvodce pro tebe napsal Marek Adamech
Připrav se na
1-2 týdny
Ideální délka pobytu, během níž si oddychnete na plážích a zažijete dobrodružství v horách.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Celoročně
Období sucha se kryje s naším létem, ale i mimo hlavní sezonu počasí nezkazí vaše plány.
Více o počasí
Letenky od
18 000 Kč
Cena, za kterou se běžně dostanete z ČR na Lombok.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu