Bari

Ubytování v Bari

Kde se ubytovat v Bari

Bari je relativně kompaktní město, pokud se tedy ubytujete v rámci širšího centra, nikdy neprohloupíte a pěšky se dostanete kamkoliv do 25 minut. Pořád ale platí, že pro maximalizaci pohodlí si můžeme Bari rozdělit na 2 oblasti vhodné k ubytování.

Booking.com    Hotels.com

Staré město

Většina památek a zajímavostí se nachází v historické čtvrti Bari Vecchia, kde se ubytujte, pokud chcete být v centru dění a všechny památky mít jako na dlani. Ve starém městě najdete většinou soukromé apartmány a Bed and Breakfast, klasické hotely tu nehledejte.

Ceny těchto apartmánů se pohybují mezi 1 100 a 1 800 Kč za noc, vybíráme ty nejlepší:

Nové centrum "Murat"

Moderní centrum města rozkládající se mezi Starým městem a nádražím je perfektním místem, pokud chcete mít blízko jak na hlavní nádraží, tak k památkám. Najdete zde už i klasické hotely s cenami mezi 1 800 a 2 700 Kč, apartmány pak už od 700 Kč

Luxusní hotely

Pokud vždy hledáte ty nejkvalitnější hotely, i v Bari se pro vás něco najde. Ceny opravdu dobře hodnocených 4* a 5* hotelů se pohybují v intencích mezi 3 000 a 4 000 Kč za noc ve 2lůžkovém pokoji, což jsou v rámci Itálie velmi dobré ceny. Mezi nejlepší rozhodně patří moderní 5* iH Grande Albergo Delle Nazioni, který leží na promenádě u moře poblíž historického centra.

Ceny hotelů v Bari

Ubytování v Bari je v rámci podobně velkých a hodně navštěvovaných italských měst na průměrných cenách. Noc ve 2lůžkovém pokoji ve standardním 3* hotelu pořídíte za ceny mezi 1 800 Kč a 2 500 Kč v závislosti na sezóně. Výrazně levnější zde budou soukromé apartmány, v nichž za noc zaplatíte od 700 Kč.

Nejlevnější ubytování v Bari seženete vždy v zimě a na podzim zhruba od listopadu do března, kdy se ceny běžně pohybují pod 1 900 Kč. Naopak nejvyšší ceny očekávejte o letních prázdninách, ale i tehdy v soukromých apartmánech seženete noc pod 2 000 Kč, v klasických hotelech okolo 2 500 Kč.

Chystáš se do Bari?

Naplánuj svou cestu raz dva
naposledy aktualizováno 25. 01. 2023
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel v Bari. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.