Kde se ubytovat na Thakhek Loop

470 km dlouhý okruh se standardně absolvuje ve 3 etapách, tedy 2 noci na cestě a nejspíše jedna v Thakheku. Na cestě se bydlí zpravidla ve vlastních bungalovech a v Thakheku v hotelech.

1. Thakhek

Ve výchozím i konečném městě celého okruhu v Thakheku se nabízí mnoho luxusnějších ubytování v hotelích francouzského koloniálního stylu, mnoho z nich lze najít na bookingu. Můžete vybírat od obyčejných pokojů od 10 dolarů, až po luxusnější hotely za 100 dolarů a více.

2. Thalang

V Thalangu, který bývá cílovou destinací prvního dne cesty, se nachází několik ubytování, některé se dají rezervovat přes booking, některé bez problému na místě (pak se samostatný pokoj pohybuje do 200 Kč s vlastní koupelnou a WC). Pokud se daný den nestihnete dostat do Thalangu, lze se ubytovat ve vesnici o cca 30 km dříve – v Nakai.

3. Khong Lor

Druhý den se spí na největším highlightu celého okruhu, u jeskyně Khong Lor. Ubytování není opět problém sehnat na bookingu předem nebo až na místě. Za nás doporučíme Khounmee Guesthouse, který leží na kraji vesnice pod horami a nabízí neskutečný výhled z vlastní terasy a stojí do 13 dolarů.

Ceny

Ceny bungalovů, potažmo apartmánů, se ve vesnicích na trase pohybují do 15 dolarů. Pokud nebookujete předem, dostanete se pod 10 dolarů. V Thakheku je variace hotelů široká, ubytovat se můžete od 15 dolarů do stovek dolarů. Záleží na požadovaném komfortu.

Vyhledej si svůj hotel na Thakhek Loopu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal tým portálu Cestujlevne.com
Poslední aktualizace před 2 lety
Navrhni úpravu