Agadir

Doba a délka letu do Agadiru

Agadir není příliš tradiční a častou destinací, kam se létá z Prahy na dovolenou. Proto je otázka jak dlouho se letí do Agadiru na místě. Pro někoho je to údaj informativní, u druhého může dojít i k rozhodnutí, kdy dáte přednost Agadiru před jinými africkými letovisky.

Doba letu do Agadiru

Jak dlouho trvá let z Prahy do Agadiru? Průměrná doba letu činí 3 hodiny a 42 minut. Tento časový údaj je změřen na základě nejkratší vzdálenosti mezi Prahou a Agadirem, ve skutečnosti bude let trvat o pár minut déle a v letovém řádu, který inzerují letecké společnosti a cestovní kanceláře, se dočtete dokonce až o 4 a půl hodinách.

Doba letu je závislá i na síle větru, proto při letu tam může trvat let méně, než při cestě zpět a naopak.

Délka letu do Agadiru

Mezi další údaje, které patří spíše do kolonky zajímavostí, se řadí i vzdálenost, kterou urazíte při letu mezi Prahou a Agadirem. Vše samozřejmě závisí na zvolené trase letu, ale teoreticky lze říci, že délka letu do Agadiru měří 2 955 kilometrů.

Tento údaj vychází z nejkratší spojnice mezi oběma letišti, tzv. ortodromou.

Služby během letu

Pokud letíte na dovolenou z Prahy, pravděpodobně poletíte s českými aerolinkami Smartwings. Ty mají pravidlo, že při letech do 5 hodin letu není podáváno žádné občerstvení zdarma s výjimkou vody do kelímku.

Veškeré další občerstvení je možné si zakoupit od palubního personálu, který bude procházet během letu uličkou a nabízet různé pochutiny od sušenek, nealko i alkoholických nápojů, sendviče a další drobnosti.

Chystáš se do Agadiru?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 10. 05. 2022
Navrhni úpravu

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.