Agadir

Ubytování v Agadiru

Ať už se vydáváte do Agadiru v rámci organizovaného zájezdu nebo sami na vlastní pěst, níže uvedené lokality a hotely budou vždy ve vašem výběru.

Kde se ubytovat v Agadiru

I přes rozlehlost města se většina ubytovacích kapacit soustředí podél několikakilometrové místní pláže Plage d'Agadir. Právě zde totiž najdou cestovatelé veškeré zázemí včetně snadné dopravy do centra města, např. na tržiště Souk el Had.

Pozor si musíte dát pouze na to, kde konkrétní hotel leží. Některé hotely jsou totiž umístěny přímo u pláže, což doporučujeme a jedná se o kvalitnější resorty s velkými bazény a rozlehlým areálem, ale spoustu dalších se nachází několik stovek metrů od promenády a přístupu k pláži. Tyto hotely bývají městského typu, s menším bazénem a jsou typicky levnější.

Náš tip na dobrý hotel s all-inclusive, který zakoupíte v rámci zájezdu s CK Blue Style:

Skvělé 5* resorty u pláže:

Ceny hotelů

Ve výše uvedených hotelech se během hlavní sezóny a letních prázdnin ubytujete okolo 2 000 Kč za noc pro dva se snídaní. U all-inclusive stravy ceny stoupají dvojnásobně.

Vydáte-li se sem s cestovkou, pak zájezdy do Agadiru zakoupíte okolo 15 000 Kč s all-inclusive v těch lepších hotelech. Nejlevnější zájezdy startují na 9 000 Kč. V last-minute nabídkách pak dovolenou v Agadiru zakoupíte i o třetinu levněji.

Chystáš se do Agadiru?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 16. 05. 2022
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel v Agadiru. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.