Zavřít boční panel

Ubytování v Pokhaře

Kde se ubytovat v Pokhaře

Téměř všechna ubytovací zařízení v Pokhaře se nachází v blízkosti jezera Phewa (lakeside).

Několik guesthousů leží na kopci Sarangkot, který je klidnější, ale dále od centra a všeho zázemí. Hotelů a hostelů je v Pokhaře dostatek a jsou na podobné úrovni jako v Káthmándú. Najdete tu nejlevnější a jednodušší typy ubytování až po vily s krásnými výhledy a moderním vybavením.

Ceny

Dobré ubytování i se snídaní seženete v době sezony od 1.000 rupií (8 eur) za noc. V nabídce je většinou snídaně v ceně, wifi a turistický servis. Ubytování je možné si sjednat dopředu, ale není problém najít volné pokoje až po příjezdu. Oblíbený hostel pro turisty je Kiwi Backpackers Hostel Pokhara, který se nachází blízko autobusové stanice a jezera Phewa. Samostatný pokoj i se snídaní a toaletou je možné získat od 10 euro za noc, v případě vícelůžkových pokojů (dormitory typ) může cena klesnout jen na 2–3 eura za noc.

Vyhledej si svůj hotel v Pokhaře. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Pokhara, druhé největší město Nepálu, se nachází v oblasti Annapurna vzdálené asi 200 km západně od hlavního města. Je to jediné místo na světě, odkud je možné zažít nádherný panoramatický výhled na zasněžené vrcholky hor vyšší než 8.000 metrů. Najdete tady ojedinělou kombinaci křišťálově čistých jezer, zasněžených vrcholků vysokých hor, divokých řek, hlubokých propastí a horských vesniček.

Průvodce pro tebe napsal Marek Adamech
Připrav se na
3-5 dní
Délka pobytu k prozkoumání města a blízkého okolí
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Jaro a podzim
Čas mimo monzunové období – na jaře od března do května a na podzim od září do listopadu.
Více o počasí
Letenky od
20 000 Kč
Průměrná částka na dopravu z Prahy až do Pokhary. Při akci do Káthmándú i o třetinu levněji.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 5 měs
Navrhni úpravu