Auckland

Ubytování v Aucklandu

Kde se ubytovat v Aucklandu

Mnoho ubytování, ať už levnější, nebo dražší se nachází přímo v centru města, kde je vše po ruce – restaurace, bary, přístav, muzea. Chcete-li se ubytovat v klidnější čtvrti, možná poblíž pláže, dobrým místem jsou čtvrti na severu města.

Budete-li mít půjčené auto, ubytujte se raději mimo nejužší centrum, abyste předešli stresovým situacím při řízení v neznámém městě. Auckland je obecně velmi bezpečné město, takže v tomto směru se meze nekladou, ubytujte se tam, kde uvidíte příjemné zařízení s dobrým hodnocením a dobrou cenou.

Ceny

Protože Auckland a Nový Zéland jsou plné backpackerů, ve městě je nespočet hostelů. Ty nejlevnější stojí kolem 20 NZ$ za postel, jejich kvalita je oproti evropskému standardu poměrně nízká.

Soukromý pokoj pro dva lze sehnat od 75 NZ$ v hostelích, guesthousech a homestay, od 120 NZ$ v hotelech. Hvězdičkové hotely se pak pohybují mezi 200–450 NZNZ$.

Máte-li k dispozici auto, určitě se vyplatí podívat se na nabídku airbnb. Zélanďani jsou velmi milí a zdvořilí hostitelé a ubytování nabízí lepší poměr cena/kvalita.

Chystáš se do Aucklandu?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel v Aucklandu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.