Vratislav
Vratislav

Ubytování ve Vratislavi

Kde se ubytovat ve Vratislavi

Oblast města není příliš rozlehlá, proto je vhodné hledat ubytování v samotném centru města, kam se také soustředí nejvíce ubytovacích kapacit.

Najdete-li ubytování do 1 km od radnice a Rynku, vybrali jste si správně. Důležité je v tomto případě vybírat zavčas, neboť na poslední chvíli bývá poměrně plno a nemusíte už najít dostupné kapacity nebo budou ceny výrazně vyšší.

Pokud byste i přesto hledali hotel na poslední chvíli a v centru by se nedařilo nic kloudného najít, poohlédněte se po hotelech umístěných na příjezdu do Vratislavi z jižní strany. Po hlavním tahu v ulici Powstańców Śląskich jezdí téměř všechny tramvajové linky, a proto nebudete mít sebemenší problém do 10 minut dosáhnout historického centra města od vchodových dveří u hotelu. Jedete-li do Vratislavi autem, tak v této lokalitě bezproblémově zaparkujete zadarmo.

Ceny

Zatímco nejnižší ceny, které určují hostely napříč městem i centrem, se pohybují v rozmezí 250–400 Kč za osobu a noc, tak standardní hotely v běžné evropské kvalitě tří hvězd lze rezervovat okolo 1.000 Kč za noc. Mezi nimi lze vypíchnout hotely řetězců Campanile, Best Western a Scandic.

U náročnějších jedinců lze doporučit i pětihvězdičkové hotely, z nichž vynikají zejména Radisson Blu, DoubleTree by Hilton a Sofitel Wroclaw Old Town. Průměrné ceny se za pobyt v luxusu pohybují mezi 2–2.500 Kč za pokoj a noc. Vyhledejte si ubytování ve Vratislavi přes Booking.com.

Pokud nebude váš rozpočet příliš napnutý, doporučujeme klidně příjemný čtyřhvězdičkový hotel Mercure u nákupního centra Galeria Dominikańska a samozřejmě Sofitel v samém srdci historického centra. Uvedené hotely bývají často v 50% slevách a snídaní zdarma na stránkách accorhotels.com.

Chystáš se do Vratislavi?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 01. 01. 2021

Vyhledej si svůj hotel ve Vratislavi. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.