Irkutsk
Irkutsk

Ubytování v Irkutsku

Kde se ubytovat v Irkutsku

Jak už bylo řečeno, Irkutsk je relativně malé město, respektive jeho centrum je kompaktní a s velkým množstvím různorodých nabídek ubytování, většinou menších levných hotýlků.

Neprohloupíte, pokud se ubytujete kdekoli v centru, tedy mezi řekou Angarou a ulicemi Karla Liebknechta a Podgornaya. Z této oblasti dojedete všude pěšky, navíc tu projíždí všechny trolejbusové, autobusové i tramvajové linky.

Máte-li brzký ranní odjezd vlakem, variantou může být ubytování v okolí hlavního nádraží. Menších velmi levných hotelů dobré kvality je tu hned několik, jen počítejte s tím, že okolí už připomíná spíš venkovské neupravené oblasti s množstvím toulavých psů.

Při ranním odletu z letiště se ubytujte v Hostelu Bravo přímo naproti terminálu. K dispozici je i několik pokojů s vlastní koupelnou na pokoji.

Ceny

V Irkutsku je ubytování velmi levné, hotelů či penzionů pod 800 Kč za noc pro dva najdete opravdu hodně. Hotely nadnárodních řetězců se drží na běžných západních cenách od 1.750 do 3.000 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Irkutsk je turistická základna pro cesty do sibiřské divočiny, proto tu najdete velký výběr a také velkou variaci v kvalitě hotelů. Centrum je plné baťůžkařských a hipsterských hostelů, u nichž si raději 2x přečtěte recenze, abyste se nespálili.

Velké množství hostelů nabízí i samostatné pokoje s vlastní koupelnou a záchodem přímo na pokoji, přitom stále za velmi slušné ceny.

Chystáš se do Irkutsku?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 09. 01. 2020

Vyhledej si svůj hotel v Irkutsku. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.