Zavřít boční panel

Ubytování v Jekatěrinburgu

Kde se ubytovat

Většina turistických zajímavostí se nachází v centru (centrum leží zhruba mezi stanicemi metra Uralskaja a Čkalovskaja), takže je lepší se ubytovat zde. Samozřejmě jsou tady i vyšší ceny. Pokud hledáte nevšední ubytování, zvolte například Hotel Vysockij, který se nachází ve stejnojmenném mrakodrapu a z jeho pokojů je výhled na celé město.

Ceny

Ubytování se pohybuje od 500 rublů za jednu postel v hostelech až po 17.000 rublů za dvoulůžkový pokoj v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Hyatt.

Vyhledej si svůj hotel v Jekatěrinburgu. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Hlavní město Uralu sídlí v silně průmyslové oblasti, je však překvapivě pohledné a nabízí toho hodně zejména milovníkům historie, architektury a dobré hudby. V Jekatěrinburgu byla popravena carská rodina, bývalý ruský prezident Boris Jelcin zde začínal svou politickou kariéru a českoslovenští legionáři zde v období ruské občanské války bojovali proti bolševikům. Zároveň se zde nachází řada zajímavých architektonických památek, zejména ve stylu konstruktivismu. Jekatěrinburg je také centrem ruské rockové hudby a kolébkou žánru zvaného „ural rock“.

Průvodce pro tebe napsal vojtech.andrs
Připrav se na
1–2 dny
Tolik stačí běžnému návštěvníkovi vyhradit si času na Jekatěrinburg.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Léto
Slunné měsíce jsou nejpříjemnějším obdobím k návštěvě tohoto města.
Více o počasí
Letenky od
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu