Skopje

Ubytování ve Skopje

Kde se ubytovat ve Skopji

Nejlepší varianta ubytování je samozřejmě v centru, protože se všude dostanete lehce pěšky a máte všechno při ruce. Výhodou také je, že ubytování v centru není příliš drahé, jak to bývá zvykem u jiných měst.

Nejlepší varianta s dobrými cenami je kolem čtvrti Starý bazar a přímo v ní, o něco dražší je ubytování kolem Náměstí Makedonie.

Nejlevnější možností a spíše pro dobrodružné povahy jsou hostely, popřípadě můžete využít airbnb, které je zde opravdu levné. V hotelech si více připlatíte, ale dají se najít i levnější hotely v centru. Celkově jsou hotely v dobrém stavu a zajišťují pohodlí pro hosty. Pokud dorazíte do města autobusem z letiště, je lepší si sehnat ubytování v blízkosti Hotelu Holiday Inn nebo Náměstí Makedonie. 

Tím, že si zajistíte ubytování v centru, se vyhnete používání hromadné dopravy nebo taxi, jelikož vše leží vedle sebe v krátké vzdálenosti. 

Ceny

Ceny pro hostely v centru se pohybují v rozmezí 500 – 1 000 Kč za 1 noc pro 2 osoby. Řada hostelů se nachází však dále od centra a se stejnou cenou, jako můžete mít v centru, proto si dávejte pozor při rezervaci.

Hotely na 1 noc pro 2 osoby v okolí Náměstí Makedonie se pohybují od 1.200–1.400 Kč a dráž, podle toho, jak luxusní hotel vyhledáváte. Hotely ve čtvrti Starý bazar jsou jen o něco málo levnější a nabízí autentické prostředí starého města. Ceny začínají od 900 Kč pro 2 osoby na 1 noc. Příznivou variantou místo hotelů jsou soukromé apartmány, ty v centru města najdete více než hotely a bývají i o něco levnější. 

Samozřejmě nejlevnější variantou je ubytování přes airbnb, kde se nejlevnější nabídky dostanou až na 300 Kč na noc. Možností je zde mnoho, na výběr máte soukromý pokoj ve sdíleném bytě, ale i soukromý byt. 

Chystáš se do Skopje?

Naplánuj svou cestu raz dva
Avatar uživatele
naposledy aktualizováno 19. 05. 2020
Navrhni úpravu

Vyhledej si svůj hotel ve Skopje. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.