Kde se ubytovat v Córdobě

Historické centrum

Vše, co stojí v Córdobě za vidění, se nachází v historickém centru, proto je nejlepší se ubytovat v něm. Zejména v okolí Mezquity najdete spoustu hotýlků, které jsou v centru veškerého dění a vše budete mít po ruce. Parkoviště se nachází kousek od historického centra, ceny se pohybují okolo 20 eur/den a dá se na nich zaparkovat i s karavany a přespávat v nich.

Mimo historické centrum

Pokud cestujete autem a chcete ušetřit za parkovné, hledejte si ubytování s vlastním parkovištěm bez poplatků, která najdete kousek od historického centra. Možnost parkování na ulici také existuje, ale je oříšek najít volné místo.

Ceny

Pronájmy bytů přes airbnb v historickém centru poblíž Mezquity jsou poměrně drahé (okolo 1.000 Kč/noc), pronájem soukromého pokoje v této oblasti pořídíte již od 300 Kč/noc. Přepychové hotely v patiích v historickém centru se pohybují okolo 1.700 Kč za noc, apartmány v této oblasti seženete o něco levněji, v rozmezí od 1.000–1.500 Kč. Ubytování kousek od historického centra v hezkém tříhvězdičkovém hotelu stojí od 500 Kč výše.

Vyhledej si svůj hotel v Córdobě. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 2 lety
Navrhni úpravu