Kde se ubytovat v Basileji

Město je velmi malé. Nemusíte tedy shánět nutně ubytování v samém centru okolo Altstat Grossbasel na levém břehu Rýna nebo Altstat Kleinbasel na břehu pravém, ale klidně se poohlédněte i po hotelech na okraji města za podmínky, kdy se poblíž hotelu nachází tramvajová zastávka pro snadnou dostupnost do centra dění.

Jednou z takových lokalit může být čtvrť Breite, kde se nachází jeden z nejlevnějších a námi ověřených hotelů v Basileji Hotel Alfa***. Při běžné ceně 1.700 Kč získáte na evropské podmínky nadprůměrně kvalitní ubytování se snídaní a tramvaj staví přímo před vchodem do recepce.

Levné podmínky k přespání nabízí také hotely Ibis Budget a Ibis Styles na východní straně hlavního vlakového nádraží. S hotely sousedí i prémiový hotel Novotel, který taktéž můžeme doporučit. Tyto hotely pak často mívají akce 1+1 noc zdarma, kdy srazíte cenu na bezkonkurenční částky, mnohdy i pod 1.350 Kč za noc se snídaní. Akce se objevují několikrát za rok v týdenním cyklu zde: accorhotels.com

Ceny

Jak z předchozích řádků vyplývá, ubytování v Basileji nebude patřit k levnějším. Standardní ceny se běžně pohybují nad 2.000 Kč za noc, jediné levnější podmínky nabízí již zmíněné hotely a několikrát do roka běžící akce 1+1 zdarma, o níž informujeme společně s letenkami v našich akcích.

Nabídky všech hotelů si zobrazíte na booking.com/basel.

Vyhledej si svůj hotel v Basileji. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu