8 míst, která doporučujeme na Ko Tau navštívit

Koh Nang Yuan

Koh Nang Yuan

Nádherný ostrůvek na dohled od Koh Tao nabízí pláž s úžasně bílým pískem, který nádherně kontrastuje s křišťálově čistou vodou. Krásu ostrova kazí snad jen davy návštěvníků, již zaplaví místo už od včasných ranních hodin. Pohled z vyhlídky je k nezaplacení, ale počítejte s až několika desítkami minut strávených ve frontě. Vstupné na ostrov činí 100 bahtů na osobu. Není třeba dopředu objednávat dopravu na ostrov. Stačí si objednat vodní taxi jen…

Zobrazit více
Korálový útes Koh Tao

Shark Island

Neobydlený ostrůvek pouhých 300 metrů na jih od Koh Tao je oblíbeným místem potápěčů, kteří tu obdivují nádherné korály a bohatý podmořský život.

Zobrazit více
Mango Bay

Mango Bay

Zátoka Mango Bay se řadí mezi nejoblíbenější místa díky výborným podmínkám pro šnorchlování. Malá pláž je přístupná lodí nebo průchodem skrze resort, který vyžaduje zaplacení vstupného ve výši 100 bahtů.

Zobrazit více
Sairee Beach

Sairee Beach

Nejoblíbenější pláž ostrova s největší koncentrací ubytování, restaurací a barů. Pláž je dlouhá a písečná, a tak se tu spousta návštěvníků lehce rozptýlí. K zapůjčení tu jsou kajaky i paddleboardy (250 bahtů/hod).

Zobrazit více
Mae Hat

Mae Hat

Přístav Mae Hat je hlavní tepnou ostrova, kam dennodenně přijíždí desítky trajektů z okolních ostrovů. Stejnojmenná vesnička nabízí velké množství ubytování, restaurací a barů.

Zobrazit více
John-Suwan Viewpoint

John-Suwan Viewpoint

Vyhlídka nabízí panoramatický pohled na zátoku Chalok Baan Kao a Thian Og. Vstup na vyhlídku se nachází naproti hotelu Freedom Beach Resort. Jméno získala díky svým objevitelům, panu Suwanovi a jeho příteli Johnovi.

Zobrazit více
Mango Viewpoint

Mango Viewpoint

Snadno dostupnou vyhlídku Mango Viewpoint nevynechejte během vaší návštěvy Mango Bay. Počítejte však se vstupným 100 bahtů.

Zobrazit více
Deisha View

Deisha Viewpoint

Vyhlídka nabízí jedinečný výhled na zátoku Chalok Baan Kao a ostrovy Koh Samui a Koh Phangan.

Zobrazit více
Avatar uživatele Lajnhart
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 2 lety
Navrhni úpravu