Zavřít boční panel

Ubytování na Ko Tau

Kde se ubytovat na Koh Tao

Cenově přijatelné ubytování naleznete na nejoblíbenější pláži ostrova Sairee Beach, v jižní části ostrova Chalok Ban Kao a na východním pobřeží. Sairee Beach nabízí největší koncentraci ubytovacích zařízení a místo je vyhledávanou destinací mladých díky blízkosti barů a restaurací a příjemným cenám. Chalok Ban Kao je oproti Sairee Beach daleko klidnější a nabídka ubytování je menší.

Unikátní ostrov Nang Yuan nabízí taktéž ubytování, a to v jediném ostrovním hotelu Nanguyan Island Dive Resort. Počítejte však se zhruba 2.000 Kč na noc.

Ceny

Hostely nabízí lůžka za 200–250 bahtů. Soukromé pokoje vyjdou zhruba na dvojnásobek. Koh Tao ovšem nabízí i luxusní ubytování, jehož ceny
se pohybují v řádech tisíců a deseti tisíců bahtů za noc. Na své si tu tak přijde opravdu každý. Ostrov je malý a tudíž zařízení není tolik, proto především v hlavní sezoně rezervujte v předstihu například na booking.com.

Vyhledej si svůj hotel na Ko Tau. Upřesni termín pobytu a zjisti aktuální ceny za ubytování pro dva.

Booking.com

Co tady objevíš?

Nejmenší ze Samuiských ostrovů je vyhledávanou destinací potápěčů z celého světa. Potápěčské certifikáty patří mezi nejlevnější na světě a podmořský svět je tu naprosto monumentální. 

Poloha v Thajském zálivu navíc zaručí vždy hezké tropické počasí, nádherné pláž, typickou živou thajskou atmosféru i spoustu klidných míst. Na Ko Tau si zkrátka přijdou na své všichni milovníci moře a sluníčka.

Průvodce pro tebe napsal Lajnhart
Připrav se na
3-5 dní
Postačí na průzkum ostrova i jeho podmořského světa.
Další tipy před cestou
Hlavní sezóna
Leden - březen
V tomto období panuje hlavní sezona. Méně turistů a nižší ceny jsou pak brzy z jara.
Více o počasí
Letenky od
16 500 Kč
Kombinace ceny letenky z Evropy a lodě z pevniny.
Akční nabídky
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu