Akční letenky do Chile v top sezoně (i Vánoce) z Itálie. Letenky od 11 448 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Akční letenky do Chile v top sezoně (i Vánoce) z Itálie. Letenky od 11 448 Kč

Jak akci využít?

Využijte malého dárečku od Alitalie v podobě zlevněných letenek hned z několika italských letišť do Santiaga de Chile, za něž dáme jen něco kolem 11.500 Kč. Jednoznačným přínosem tarifu je fakt, že je aktivní i během Vánoc a Nového roku, tedy v hlavní místní sezóně (v Chile je tou dobou vrchol léta). Za letenky z Prahy běžně v tomto období zaplatíme od 25 tisíc Kč výš.

Santiago de Chile poslouží jako ideální výchozí bod, protože se nachází přímo uprostřed nudle, tedy Chile. Ať už vyrazíte po vinařstvích v okolí, na poušť Atacama na severu, nebo až na úplný jih pozorovat tučňáky do Punta Arenas, nic nebude problémem. Vnitrostátní letenky po Chile jsou levné!

Kupříkladu za zpáteční let ze Santiaga na konec světa a oblasti národních parků (Torres del Paine, Alberto de Agostini a další) do města Punta Arenas zaplatíte s místní společností Sky Airline jen 84$ / 1.820 Kč, s kufrem pak + 700 Kč. A to je pecka! Za cestu na druhou stranu, směrem k poušti Atacama pak dáte ještě méně – od 55 $ / 1.200 Kč.

Jak na přípoje do Itálie?

Nejlepší ceny najdeme při odletu z Milána, Benátek a Boloni. Odlety z Itálie jsou vždy až po 19 hodině večerní, naopak návraty ještě před polednem, nebude tak žádný problém lety z Prahy na sebe navázat tak, abyste v Itálii nemuseli nocovat. Vždy věnujte pozornost datům, na zpáteční cestě je přílet do Itálie vždy o den později, než odlet z Chile!

Pozor si jen dejte v případě Milána. Lety začínají/končí na letišti Linate, ze kterého se budete muset přesunout na Malpensu či do Bergama, časová rezerva ale bude vždy dostatečná, za přejezd z Malpensy na Linate zaplatíte celkem 9,50 €, z Bergama pak 6,50 €. Plusem pro Miláno je nejširší nabídka levných spojení z Prahy.

Dobře taky vychází spojení přes letiště v Benátkách bez nutnosti změny letiště (easyJet), případně lze samozřejmě využít i Wizz Air na letiště Treviso.

Tak či onak, za přípoj do Itálie nedáte v součtu více než 1.600 Kč, se zavazadlem pak do 3.000 Kč.

Přípoje hledejte:

  • Benátky – z Prahy easyJet a Volotea, na letiště Treviso pak Wizz Air
  • Milán – do Bergama z Prahy Ryanair a Wizz Air, z Bratislavy a Ostravy Ryanair
  • Boloňa – z Prahy a Bratislavy Ryanair, dobře na cestě tam, zpět jen s odlety z Chile ve středu a příletem do Boloni ve čtvrtek.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Milán
Itálie
Santiago de Chile
Chile

od 11 448 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Benátky
Itálie
Santiago de Chile
Chile

od 11 528 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 18 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Boloňa
Itálie
Santiago de Chile
Chile

od 11 528 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 18 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Santiago de Chile
Chile
Punta Arenas
Chile

od 1 820 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na skyairline.com
Santiago de Chile
Chile
Antofagasta
Chile

od 1 200 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na skyairline.com

  Ukázka letenek z 08. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 20 000 Kč. Ušetříš přibližně 43 %.

Do kdy akce platí?

Platí do aktualizace tarifu.

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejvíce termínů v listopadu a v druhé polovině prosince s přesahem do ledna, dále pak v únoru.

Jsou během letu přestupy?

Jeden rychlý přestup na letišti Rome Leonardo da Vinci-Fiumicino.

S kým poletím?

Všechny lety zajistí Alitalia.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenek z Itálie do Chile je odbavené zavazadlo do 23 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den, rád bych se zeptal jaké jsou možnosti sjednat si pojištění proti úpadku (krachu) aerolinek? Při nákupu přes cestujlevne je umožněno pouze pojištění zrušení cesty (ze zdravotních důvodů).

Předem děkuji za info.

Odpovědět
před 6 měs
Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1

Mozna by neskodilo v pripade nakupu sjednat si pojisteni pro pripad krachu aerolinky. Etihad odriznul AB a je otazkou, jak dlouho bude dotovat Alitalii.

Odpovědět
před 6 měs

Jak je to v Chile s počasím v listopadu ? Docela by mě to zajímalo za tuto cenu.

před 6 měs

Tak počasí v listopadu tam bude docela fajn, předpokládám že něco o Chile máte nastudovano a víte kam chcete jet....ono Atacama a patagonie je hodně odlišná na počasí, ale problém spíš může být, že za pár týdnů alitalie může být v situaci stejně jak dnes Airberlin, trochu loterie...

před 6 měs
Kryštof Hájek

Listopad je konec jara/počátek léta, takže počasí bych se opravdu nebál. V Santiagu kolem 17-19 stupnů, srážky minimální.

před 6 měs
Kryštof Hájek

A Alitalia? Ta je v podobné situaci už (deseti)léta :D Alitalia bude létat, když my už tu dávno nebudeme :D

před 6 měs

Přesně! :)

V roce 2013 jsem řešil něco podobného. Koupil jsem levnou letenku s Alitalií a začaly se objevovat zprávy, že jsou na tom ekonomicky špatně. Pak jsem se podíval na historii aerolinky a zjistil jsem, ze za celou dobu své existence snad nikdy nebyli v zisku!! Poslední roky se jim situace trochu komplikuje tím, že podle pravidel EU už je nemůže Itálie tak dotovat jako dřív. Ale zatím to pořád vypadá, že se nakonec vždycky nějaký způsob najde.

před 6 měs
Kryštof Hájek

Správně řečeno, EU pravidla jsou jedna věc, jejich italský výklad a umění to zakamuflovat pak druhá :D

před 6 měs
Avatar uživatele romanbrn
romanbrn
  • Právě online
  • Přidal se před 3 lety
  • Napsal 1 komentář
  • Poslat zprávu

o osudu Alitalie se rozhodne zacatkem rijna...muze to dopadnout jakkoli - nerizeny krach, cast letadel bude prevedena pod ryanair/easyjet/lufthansu, to nikdo ted nevi. V kazdym pripade dal letat tak jak doted nebude - 2 miliony euro ztrata denne.

Přidat odpověď
před 6 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 34%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 27%
To budou fotky!
ušetříš až 19%
To bude jízda!
Zavřít boční panel
Itálie Přílet na letiště Milán Linate , Benátky Marco Polo , Boloňa Guglielmo Marconi

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Milán Linate
Průvodce pro letiště Benátky Marco Polo
Průvodce pro letiště Boloňa Guglielmo Marconi

Zavřít boční panel
Chile Přílet na letiště Santiago de Chile , Punta Arenas , Antofagasta Cerro Moreno

Okouzlující země plná kontrastů

Chile se nachází na jihozápadě Jižní Ameriky, tvoří úzký pás země mezi Tichomořským pobřežím a Andami. Tento stát je typický svým úzkým a podlouhlým tvarem, který od severu k jihu dosahuje více než 4.000 km, zatímco průměrná délka od západu k východu se pohybuje pouze kolem 140 km. K Chile patří také Velikonoční ostrov a část antarktického území. Sousedními státy jsou Peru, Bolívie a Argentina. 

Díky své netradiční rozloze nabízí Chile turistům rozmanitou nabídku přírodních krás ovlivněných odlišnými podnebnými pásy. Na severu země můžete navštívit některý z národních parků na náhorní plošině Altiplana, obdivovat nejsušší poušt Atacamu s jasnou večerní oblohou ideální pro pozorování hvězd. V centrální části navštívíte světově proslulé vinice, okusíte život v chilské metropoli nebo si v červenci zalyžujete.  Na jihu se seznámíte s kulturou místních indiánů kmene Mapuche, zdoláte aktivní sopku a večer necháte unavené tělo relaxovat v termálních lázních. Jak se budete přibližovat ledovcům v Patagonii, začnou vám docházet slova, protože zážitky z tak krásných a nedotčených míst lze jen těžce popsat. Třešničku na dortu při návštěvě Chile vám zprostředkuje pohled na sochy Moai a ochutnávka kultury Rapa Nui na Velikonočním ostrově.

Průvodce pro Chile
Průvodce pro letiště Santiago de Chile
Průvodce pro letiště Punta Arenas
Průvodce pro letiště Antofagasta Cerro Moreno