Červnové lowcosťácké lety z Německa do Kalifornie. Letenky od 4 600 Kč

  • ...
  • Akční letenky
  • Červnové lowcosťácké lety z Německa do Kalifornie. Letenky od 4 600 Kč

Jak akci využít?

V rámci narozeninové nabídky islandské nízkonákladovky WOW Air můžete využít skvěle naceněných letů z Evropy do amerických destinací na východě i západě kontinentu.

Pokud si při svých cestách vystačíte s malým kabinovým zavazadlem a nevadí vám přesun do Frankfurtu a zpět z Berlína, můžete sehnat zpáteční letenky do Los Angeles i San Francisca již za 4.600 Kč!

Kupovat budeme jako 2 jednosměrné letenky, jednou na německé verzi webu a druhou na americké. Dostupnost je velmi omezena, a to následujícími termíny:

Lety z Frankfurtu do USA za 125 € / 3.300 Kč:

  • Los Angeles – 7., 10. a 14.června
  • San Francisco – 8. a 10.června

Lety z USA do Berlína za 55 $ / 1.300 Kč:

  • Los Angeles – 19.června
  • San Francisco – 12, 14 a 21.června

Před nákupem si ověřte obě dvě ceny.

Pokud potřebujete cestovat později nebo s klasickým zavazadlem, využijte letenek s běžnými aerolinkami za 9.465 Kč, o kterých jsme vás informovali zde LA z Berlína za 9 tisíc.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Frankfurt
Německo
Los Angeles
Spojené státy americké

od 3 300 Kč 

Vyhledej letenky
Jednosměrná 1 přestup 20 hod letu Rezervace na booking.wowair.com
San Francisco
Spojené státy americké
Berlín
Německo

od 1 300 Kč 

Vyhledej letenky
Jednosměrná 1 přestup 13 hod letu Rezervace na booking.wowair.com

  Ukázka letenek z 01. 06. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 10 000 Kč. Ušetříš přibližně 54 %.

Do kdy akce platí?

Ceny na sebe nenechají dlouho čekat a bude rozprodáno během několika hodin.

Na jaké termíny jsou letenky?

Dostupné termíny v uvedené ceně jsou uvedeny výše.

Jsou během letu přestupy?

Krátký přestup vás čeká na letišti Keflavík.

S kým poletím?

V ceně je zhola nic, přečtěte si naše tipy pro aerolinky WOW air.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je pouze malé příruční zavazadlo s rozměry 42 x 32 x 25 cm a váhou 10 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda-li někdo nemá zkušenost s tím, jestli při zabookování letenek pro více lidí a nezaplacení konkrétního místa nechají wow air všechny sedět pohromadě a nebo je rozhází po celém letadle? (tak jako začal nedávno ryan). Díky za odpověď

Odpovědět
před 7 měs

A co vízum? Netrvá vyřízení nějakou dobu?

před 9 měs
Kryštof Hájek

Vízum do USA už nějakou dobu není nutné, stačí ESTA, která se vyřídí během pár minut online.

Přidat odpověď
před 9 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 79%
A už tam budem?
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 74%
Všude dobře, co doma!
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Frankfurt , Berlín Schonefeld

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Frankfurt
Průvodce pro letiště Berlín Schonefeld

Zavřít boční panel
Spojené státy americké Přílet na letiště Los Angeles , San Francisco

Země, kterou budete buď milovat, nebo nenávidět

Spojené státy americké (USA) jsou demokratickou federativní prezidentskou republikou, jejíž největší část se táhne kontinentem Severní Ameriky od Atlantského oceánu na východě po Tichý oceán na západě. Na severu hraničí pevninská část Spojených států s Kanadou, na jihu s Mexikem. Exkláva USA, Aljaška se svými ostrovy (Aleutské ostrovy), je z velké části obklopena Severním ledovým oceánem, pevninskou hranicí se stýká s Kanadou. 

Dále Spojeným státům náleží ostrovní území v pacifické oblasti tzv. Havajské ostrovy, známé skvělými podmínkami pro vodní sporty. Ke Spojeným státům řadíme také 14 přidružených území, z čehož 5 je obydlených – Portoriko, Guam, Severní Mariany, Americká Samoa, Americké Panenské ostrovy. Občané těchto přidružených oblastí nejsou automaticky občany USA, ale vztahují se na ně některé části americké ústavy. Celkově Spojené státy se svými přidruženými oblastmi zaujímají rozlohu více než 9 639 000 km2 a jedná se tak o třetí největší zemi světa.

Jak značí samotný název USA, jedná se o zemi, která sestává z 50 států a jednoho federálního území se statutem hlavního města – Washington D. C., v němž se nachází sídlo prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia). 

Chystáte-li se do Spojených států poprvé, pravděpodobně míříte buď na západní pobřeží, východní pobřeží, nebo na Havaj. Pokročilí cestovatelé, ti, kteří ve Spojených státech již párkrát byli, vyhledávají oblasti jako Aljaška, jih USA či středozápadní oblast. Ať jedeme kamkoli a třeba podesáté, vždy jsme my, Evropané, zaskočení, jak jsou Spojené státy obrovské, proto své časové možnosti znásobte třemi a pak teprve stihnete vše, co jste si napsali na seznam vašich TOP 10. 

Napsat tento článek nebude nic jednoduchého. Nelze totiž napsat nic, co by dokázalo shrnout, jaké Spojené státy jsou, jací jsou Američané, o Spojených státech nelze říct nic, co by je jednoznačně dokázalo definovat v pár větách. Jedná se o zemi, kterou lze milovat a nenávidět zároveň, kde natrefíte na to nejlepší, a také to nejhorší současného světa, kde pravděpodobně utratíte budget, který měl vystačit i na další cesty, ale vlastně vám to vůbec nebude vadit.

Vztah většiny cestovatelů ke Spojeným státům je rozporuplný, a přesto tam všichni stále dokola s nadšením jezdíme. Mimo stereotypní obrázky, které známe z filmů hollywoodské produkce, můžeme totiž v USA zažít úplně vše – velká města se vším, co nabízí, skvělé treky napříč horami a kempováni v divočině, surfování na vlnách a potápění pod nimi, vyzkoušíte gastronomii celého světa, strávíte hodiny přelety a přejezdy v autech, abyste se pak nemohli vzrušením ani nadechnout, jakmile stojíte a pod vámi leží stovky kilometrů až šest miliónů let starého Grand Canyonu.

Informace, které si můžete přečíst v tomto článku, jsou zejména určeny pro ty, kteří se do USA chystají poprvé. Shrnují základní informace o tom, jak se v USA zorientovat, na co si dát pozor nebo naopak to, co by vám mohlo pomoci.

Průvodce pro Spojené státy americké
Průvodce pro letiště Los Angeles
Průvodce pro letiště San Francisco