Skalní město Petra

Do jižního Izraele nebo Jordánska levně z Prahy. Letenky od 878 Kč

4 komentáře
2019-10-08T11:13:11+02:00

O akci

Vypravte se během ledna za hranice Evropy do oblasti, která nadchne milovníky historie, exotické pouštní krajiny s úchvatnými skalními útvary a nejnižším bodem světa – Mrtvým mořem, i nadšence do šnorchlování v Rudém moři. Ryanair vpouští do vod levných letenek skvělé ceny na svých dvou linkách do Jordánska a Izraele.

Zatímco do hlavního jordánského města Ammánu poletíte za 978 Kč (tam i zpět dohromady), lety do jihoizraelského letoviska Ejlatu jsou v prodeji dokonce jen 878 Kč. 

Obě destinace mezi sebou navíc můžete kombinovat, tj. zakoupit jen jednosměrnou letenku do Ammánu a zpět jednosměrnou letenku z Ejlatu nebo naopak. 

Pokud vám tato země nic neříká, jednoduše se začtěte do našeho průvodce Jordánskem a především vašich 13 cestopisů z Jordánska. Při cestě do Izraele se může hodit i samostatný průvodce po Ejlatu.

  • Ušetříš až 41 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Leden
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Ejlat Ramon nebo Amman
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Větší příručák navíc dokoupíte přes službu Priority za 180 Kč jedním směrem.
PRG/Praha
AMM/Amman
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
ETM/Ejlat
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
AMM/Amman
Jednosměrná letenky
4 hodin letu (přímý let)
ETM/Ejlat
PRG/Praha
Jednosměrná letenky
4 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Amman, letiště Ejlat Ramon.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-10-08T09:48:55+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Miha
před 3 lety

Jen bych doplnil co v článku chybí, nutno připočítat vízum. POVINNÉ VÍZUM do Ammánu za ca. 1.400 Kč (když už někdo byl v Petře apod. a znovu Jordanpas nechce), a POVINNÁ výstupní taxa z Izraele ca. 800 Kč za osobu, což pro 2 osoby je navíc 3.000 Kč.

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 3 lety

Jak píše Kryštof, dá se to krásně kombinovat - Jordánsko + Ejlat. Hranice se dají bez problému přejít a můžete jednoduše/levně navštívit obě země. V Jordánsku je určitě víc zajímavých míst než jen slavná Petra - podivejte se nejlepší místa v Jordánsku https://etabroad.com/cs/jordansk...navstivit/

Avatar uživatele
Martin
před 3 lety

Ahoj,

ma nekdo zkusenost s presunem mezi Ammanem a Ejlatem?

Diky za radu

M.

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 3 lety

Mezi Aqabou a Ejlatem je možné přejít hranice pouze pěšky. Pak mezi Aqabou a Ammanem jezdí hodně autobusů, je možné jet taxíkem nebo si půjčit auto a projet si víc míst v Jordánsku. Jen je potřeba platit one-way fee při vracení auta .

Další akce