Morondava

Exotický Madagaskar během jara z Vídně. Letenky od 14 478 Kč

8 komentářů
2019-03-07T07:59:00+01:00

O akci

Akční letenky společnosti Air France lákají k dobrodružné cestě po čtvrtém největším ostrově světa plném přírodních unikátů jaké nenajdeme nikde jinde na světě. Řeč je o Madagaskaru, zemi baobabů, hor a pláží. Letenky za necelých 14.500 Kč (cca 570 €) se trefí mezi konec období dešťů a začátek vyprahlého období sucha. Cestu směřujte především na duben a květen. Při cestě tam přitom vybírejte odlety v úterý, čtvrtek a neděli, kdy vás nečeká noční přestávka v Paříži.

K rozhodování a plánování vám pomůže náš průvodce po Madagaskaru

Příklady termínů:

  • Ušetříš až 17 % oproti obvyklé ceně 17 500 Kč
  • Hledej v období Duben až červen
  • Čeká tě přestup na letišti Jeden přestup na letišti Paříž Charles de Gaulle
  • Poletíš s aeroliniemi Air France
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně 2 odbavená zavazadla, každé do 23 kg + klasické příruční
VIE/Vídeň
TNR/Antananarivo
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Antananarivo.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-03-07T07:32:22+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petr
před 4 lety

To je náhoda, sedím na Madagaskaru /díky vám/ a čtu komentář k další akci :-) Pokud někdo bude potřebovat poradit, rád pomohu, sám jsem byl rád za každou informaci.

Avatar uživatele
Jenda
před 4 lety

Jak se tam přesouvat? Ma smysl půjčovat auto? Máme 14dni a chceme asi RN7 až na západ k oceánu...

Avatar uživatele
Petr
před 4 lety

No pokud jedete jen na dva týdny, auto bych v každém případě doporučoval. Jinak se tam dá přesouvat jen sdílenými taxíky, ale to je zážitek sám o sobě a nikdy moc nevíš jestli vůbec a kdy dorazíš .-) Spousta lidí mě před cestou doporučovala najmout si auto s řidičem, považoval jsem to za kravinu, už z principu, ukázalo se však že měli pravdu... Je to asi nejlepší věc co jsme udělali, řídit bych tam fakt nechtěl, přesuny jsou šíleně dlouhé a cesty docela divoké /tedy stavem/. Nakonec jsme řidiče s autem měli celé tři týdny a byla to paráda, chlapík se vyznal a ušetřil nám spoustu starostí a nervů. V zimě se tam vracíme a určitě ho využijeme zase. Pokud chceš kontakt napiš na petr.machal@seznam.cz, pošlu ti podrobnosti. Umí obstojně anglicky a výborně francouzsky, spolehlivě komunikuje mailem.

Avatar uživatele
misso
před 4 lety

14500 CZK je podla mojej kalkulacky nejakych 580 €

Avatar uživatele
Jura
před 4 lety

Tak v září 2018 bylo vízum 35 MGA, největší bankovka byla 20.000 MGA, mince jsme dostali zpět jen jednou, jinak se s vracením mincí neobtěžovali. Pivo stálo cca 4.000 - 6.000 MGA, Dzama rhum coire 0,7 litru 10.000 MGA. Snídaně od 8.000 do 14.000 MGA, obědy a večeře se pohybovaly okolo 14.000 MGA. Všeobecně se dá říct, že při šetření se dalo celodenní jídlo i s pivem pořídit do 50.000 MGA. Oběd v Behenjy (mimochodem 2x) stál za to, byl vynikající. Komplet silniční doprava na Madagaskaru (bez lodi po Pangalanes a na Nosy Borah a džípy) + veškeré služby místního průvodce činili za 21 dní 1.675,- € pro 4 lidi.

Celkově jsme se vším všudy (Brno - Madagaskar - a zpět) zaplatili za letenku 15.300,- (14 hodin cesta + cesta do Vídně) a za komplet všechno na Madagaskaru za 21 dní včetně tringeltů, suvenýrů a dárků asi 2.700,- € na jednoho. A to jsme NEŠETŘILI.

Avatar uživatele Libor_S
Libor_S
před 4 lety

2700 eur na osobu za 3 tydny bez letenky, kdyz jste sdileli naklady na dopravu ve ctyrech a pokoj asi ve dvou lidech, ma byt jako malo, kdyz tak zduraznujes, ze jste nesetrili? Mne se to zda dost, zvlast na jednu z nejchudsich zemi na svete:

https://en.wikipedia.org/wiki/Li...in_poverty

Co tam teda bylo tak drahe?

A dalsi dotaz na ty, kteri se tam vraci. Co je tam tak zajimave, ze to stoji za ty tezkosti s dopravou a za to, ze si nechavate uctovat mnohonasobky cen, co plati mistni? Puvodni prirody tam uz moc nezbylo a aleji baobabu, ktera by me k navsteve Madagaskaru mozna nekdy nalakala, doporucuje MZV se vyhnout kvuli ozbrojenemu prepadeni ceskych turistu cca pred pul rokem. Jine misto, ktere by jiste stalo za navstevu, taky asi loni zazilo utoky na turisty:

https://www.tripadvisor.com/Show...vince.html

Lemury bych videl rad, ale je to realne? Zkusenosti s mistnimi pruvodci po NP pry byvaji tristni.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 4 lety

Tak k tomu se nemá cenu ani vyjadřovat Libere. Téměř 3 tis Euro za Madagaskar bez letenek mluví za vše :-)

Avatar uživatele
Petr
před 3 lety

Tak my jsme se za tři týdny dostali tak na 1500 za osobu včetně letenek a to se fakt nedá říct, že by jsme se v něčem omezovali .-). Třeba ten jejich převýborný rum prostě tekl proudem .-)))) Samozřejmě se tam dá nechat i ty 3 tisíce, přijde na to co člověk využije, můžeš spát v hotelu za 100 na noc, ale také za 10 přímo u pláže když máš dobrého průvodce který ví co a jak. Pokud jde o bezpečnost, stačí se vyhnout jedné oblasti na jihu a chovat se normálně, nezažili jsme jediný nepříjemný okamžik, všichni byli v pohodě. Přírody tam opravdu kvapem ubývá, pořád to ale stojí za návštěvu....jo a lemurů je tam mraky, naše zkušenosti s místními průvodci v NP jsou jen ty nejlepší.

Další akce