Madagaskar

Letenky na Madagaskar

Na jaká letiště se létá?

Na Madagaskaru najdete 3 mezinárodní letiště. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště na Madagaskaru

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky na Madagaskar?

Ceny letenek na Madagaskar patří v rámci Afriky k těm nejdražším a standardně je z Prahy pořídíte kolem 19 000 Kč, z Vídně nebo Německa okolo 17 000 Kč. 

Akční nabídky se objevují velmi nepravidelně zhruba jednou za rok a jen zřídkakdy klesne cena pod 15 000 Kč, největší šanci na levnější letenku máte s odletem z Vídně nebo Mnichova.

Kde koupit nejlevnější letenky na Madagaskar?

Vzhledem k faktu, že na Madagaskar se nedostanete žádnými nízkonákladovými společnostmi, nejvíce se vyplatí srovnat všechny dostupné nabídky v našem vyhledávači letenek, kde je zároveň můžete i koupit.

Kdy jsou letenky na Madagaskar nejlevnější?

Letenky na Madagaskar pořídíte napříč rokem v podobné cenové hladině. Akční ceny se v největší míře objevují během zimy, kdy na ostrově panuje období dešťů.

Nejlepší doba k nákupu letenek na Madagaskar je asi 3 až 4 měsíce před odletem. Akce se však neobjevují příliš často, pokud raději plánujete s delším předstihem, neuděláte chybu.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu na Madagaskar?

Z nejbližšího okolí ČR na Madagaskar nelétají žádné přímé lety. Z Evropy se do hlavního města Antananarivo létá nonstop jen z Paříže a Istanbulu. Komfortní spojení s jedním přestupem nejčastěji nabízí Turkish Airlines, Ethiopian Airlines a Air France.

Jak dlouho se letí na Madagaskar?

Průměrná doba letu na Madagaskar z Prahy nebo Vídně s jedním přestupem se bude pohybovat mezi 15 a 19 hodinami.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců